Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Законність і правопорядок )

05.05.2017 12:26

Про проведення виїзного особистого прийому прокурором Чернівецької області Соболем О.М.
Кельменецька місцева прокуратура інформує, що в період часу з 11 год. по 13 год. 11.05.2017 планується проведення виїзного особистого прийому прокурором Чернівецької області Соболем О.М., який відбудеться за адресою: 11.00-12.30 смт. Кельменці, вул.Сагайдачного, 39 б (приміщення прокуратури).


25.04.2017 17:42

Про кримінальні провадження за фактами незаконного транспортування
13.04.2017 Кельменецькою місцевою прокуратурою зареєстровано 3 кримінальних провадження за фактами незаконного транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 204 КК України. Нагадаємо, уночі 13.04.2017 працівниками РВ УСБУ в Чернівецькій області спільно з працівниками Сокирянського ВП КВП ГУ НП в області та ОУ ГУ ДФС в Чернівецькій області затримано 3 автомобілі, які незаконно транспортували прозору рідину в пластмасових бочках з характерним запахом спирту загальною ємністю біля 12 тон. Вказаний підакцизний товар разом з транспортними засобами затримані. За клопотаннями Кельменецької місцевої прокуратури Сокирянським районним судом прийнято рішення про накладення арешту на підакцизні товари та на транспортні засоби, за допомогою яких було здійснено їх транспортування. Також, з метою встановлення, чи алкогольні напої знаходяться в пластмасових ємностях та якої якості місцевою прокуратурою призначено експертизу спиртовмісних рідин. На даний час триває досудове розслідування.


27.12.2016 16:48

Правовий статус засуджених наближено до європейських стандартів
З метою створення засудженим реальної можливості скористатися правами, наданими у зв’язку з прийняттям законодавства України щодо адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів, ухвалено Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання кримінальних покарань та реалізації прав засуджених» від 7 вересня 2016 року № 1492-VIII.


01.11.2016 17:09

Відповідальність за порушення вимог фінансового контролю
Про відповідальність за порушення вимог фінансового контролю


13.10.2016 12:50

Новації Закону "Про судоустрій і статус суддів"
У процесі імплементації конституційної реформи судочинства 2 червня 2016 року Верховною Радою України схвалено Закон «Про судоустрій і статус суддів». Закон набирає чинності з 30.09.2016 року - з дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)".


10.10.2016 12:10

Відповідальність водіїв за порушення правил безпеки дорожнього руху
Відповідно до статті 286 Кримінального кодексу України в залежності від наслідків передбачена різна відповідальність водіїв за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту.


10.10.2016 12:07

Графік прийому громадян керівництвом Кельменецької місцевої прокуратури
14.10.2014 Верховною Радою України прийнято Закон України “Про прокуратуру”, який визначає правові засади організації і діяльності прокуратури України, статус прокурорів, порядок здійснення прокурорського самоврядування, а також систему прокуратури України.


21.09.2015 16:15

Про подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи
Оскільки термін подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) спливає 25 вересня, з метою уникнення нових черг та санкцій, Реєстраційна служба Сокирянського районного управління юстиції просить суб'єктів господарювання завчасно звернутися до державного реєстратора з відповідними документами, а саме реєстраційною карткою «Форма №4».


21.03.2012 10:26

У Вітрянці пропала жінка
З 12 березня у Вітрянці шукають жінку, 1939 р.н., яка пішла з дому і не повернулась...


02.03.2012 11:30

Проведено зустріч дільничних інспекторів Сокирянського РВ УМВС з працівниками відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, ЦССМ з метою постійної координації і взаємодії в питаннях профілактики насилля та негативних проявів.
Учасникам зустрічі роздано форми спеціальних карток обліку фактів вчинення насильства в сім’ї та офіційні попередження про неприпустимість вчинення насилля, інструкції щодо порядку взаємодії структурних підрозділів органів виконавчої влади та внутрішніх справ з питань здійснення заходів профілактики і запобігання насиллю.


29.02.2012 09:13

Сумною статистикою повідомлень завершився лютий нинішнього року
У районі здійснені два важких злочини. Працівниками РВ УМВС затримані підозрювані у розбійному нападі, який скоєно на території району, проводяться слідчі дії. 28 лютого у селі Романківці у власному будинку виявлено труп жительки села, 1937 р.н., з ознаками насильницької смерті.


06.02.2012 11:47

Зухвалий злочин вчинено на Сокирянщині
Зухвалий злочин вчинено на Сокирянщині Порівняно спокійну кримінальну ситуацію неочікувано змінив зухвалий вчинок чотирьох невідомих осіб, як посягнули на майно та життя літніх людей. Відтак, як повідомили у Сокирянському районному відділі УМВС у Чернівецькій області, у ніч з третього на четверте лютого група молодих людей, заховавши свої обличчя за масками та озброївшись ножами, розбили вікно та проникли в оселю жителя села Коболчин...


20.12.2011 06:33

Об'єднаний контрольно-ревізійний відділ звернувся до місцевих жителів з проханням допомогти у перевірці правильності нарахування пенсійних виплат
Об для виявлення всіх недоліків контрольно-ревізійний відділ звертається до жителів району та міста Новодністровськ з проханням повідомити всі відомі відомості про можливі порушення при призначенні пенсій, допомог і компенсацій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також обґрунтованості надання статусу постраждалим від наслідків Чорнобильської катастрофи...


20.12.2011 06:20

Державні виконавці, спільно з правооохоронціями, стягуватимуть кошти з боржників
Державні виконавці, спільно з правооохоронціями, стягуватимуть кошти з боржників На черговій тематичній нараді при голові Сокирянської районної державної адміністрації Василю Козаку звітував про проблеми та резерви для покращення показників виконуючий обов’язки начальника районної виконавчої служби Ярослав Сандуляк. Відтак, на нараді виконавці отримали доручення спільно з інспекторами ДАІ організувати рейдові перевірки з метою виявлення на дорогах неплатників штрафів за порушення правил дорожнього руху та вилучення у них транспортних засобів, спільно з податківцями в повному обсязі описати майно боржників, та забезпечити його реалізацію...


15.12.2011 10:26

На Сокирянщині фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху за новою методикою - за допомогою радару «Візир» у режимі патрулювання
На Сокирянщині  фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху за новою методикою - за допомогою радару «Візир» у режимі патрулювання Про це телерадіоорганізації «Сокиряни» повідомив начальник відділення ДАІ Сокирянського райвідділу міліції Роман Бандуряк. Нинішнього року, як ніколи, в нашому районі фіксується велика кількість дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками. За 11 місяців у ДТП загинуло 5 чоловік та 28 травмовано.


Tеми