Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Патріотична робота )

01.12.2011 10:11

30 листопада 2011 року відбувся IIІ пленум районного комітету Товариства Сприяння Обороні Ук раїни.
  30 листопада 2011 року відбувся IIІ пленум районного комітету Товариства Сприяння Обороні Ук раїни. 
  
Заслухавши та обговоривши доповідь Голови Сокирянського районного Товариства сприяння обороні України Макксимчука Анатолія Петровича «Про стан та шляхи підвищення ефективності роботи первинних організацій, районної організації з удосконалення навчально-виробничого процесу відповідно до сучасних вимог», IIІ Пленум ТСО України відзначив, що політехнічний технікум,навчальні заклади, незважаючи на складні соціально-економічні умови, виконують статутні завдання, рішення 12 з’їзду ТСО України.


14.11.2011 13:18

Тривають заходи місячника патріотичного виховання
  Тривають заходи місячника патріотичного виховання Урочисто стартував місячник оборонно-масової роботи, присвячений 20-ій річниці Збройних Сил України, організований районною організацією товариства сприяння обороні України. Його заходи триватимуть до 6 грудня нинішнього року.


28.10.2011 10:50

На Сокирянщині відзначили 67-річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників
На Сокирянщині відзначили 67-річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників Впродовж жовтня у школах і бібліотекаах району традиційно проводились уроки пам’яті, урочисті вечори. Покладання квітів до пам’ятників загиблим, зустрічі з ветеранами проведено у всіх населених пунктах району. Відбулися і урочисті збори первинних осередків районної організації ветеранів війни та праці...


24.05.2011 14:59

Майстри виробничого навчання Сокирянського політехнічного технікуму - призери обласних змагань
  Майстри виробничого навчання Сокирянського політехнічного технікуму - призери обласних змагань Днями кваліфіковані майстри виробничого навчання брали участь у обласних змаганнях швидкісного водіння автомобіля серед навчальних закладів Товариства сприяння обороні України.


16.03.2011 10:13

Весняний призов 2011 рекомендуватиме у Збройні Сили України 55 юнаків Сокирянщини та м.Новодністровськ
  Весняний призов 2011 рекомендуватиме у Збройні Сили України 55 юнаків Сокирянщини та м.Новодністровськ Всього на медичну комісію нашого району викликаються 298 чоловік, з низ станом на 10 березня оглянуто 242 чоловіки. Визнано придатними до проходження служби 55, направлено на додаткове медичне обстеження - 65 осіб.


25.02.2011 15:41

З нагоди святкування Дня Захисника Вітчизни в Селищанській школі було проведене свято «Веселих козачат»
З нагоди святкування Дня Захисника Вітчизни в Селищанській школі було проведене свято «Веселих козачат» Про це телерадіоорганізації «Сокиряни» повідомив викладач предмету «Захист Вітчизни» цього загальнонавчального закладу Олександр Бурдейний. У наш час дуже важливо не забувати нашого минулого і тримати тісний зв'язок з традиціями і звичаями українського народу, виховувати патріотизм та любов до Батьківщини. Тож свято не було тільки спортивне, а іcторико - пізнавальне. Старшокласники підготували сценку, в якій показали, як саме приймали в козаки...


07.02.2011 11:27

Сокирянські школярі вели мужній діалог з ветеранами афганської війни
Сокирянські школярі вели мужній діалог з ветеранами афганської війни Днями у Сокирянській загальноосвітній школі №1 відбулась зустріч учнівської молоді, керівників районних ради, державної адміністрації та міської ради з учасниками бойових дій на території інших держав. Моторошно і незвичайно було слухати розповіді про війну, душманів, міни і кулеметні черги. Гості зустрічі неохоче згадували про самі бої – надто глибокий слід залишили у душі ті страшні часи. Школярі ж мали змогу задати учасникам бойових дій чимало запитань, а ті у свою чергу, ділилися наболілим з молодим поколінням.


01.12.2010 15:34

Пленум Сокирянського районного комітету ТСО України проведено організовано і активно
 Пленум Сокирянського районного комітету ТСО України проведено організовано і активно Як зауважив у звітній доповіді голова Сокирянської районної організації ТСО України Максимчук Анатолій Петрович відновлена діяльність первинних організацій навчальних закладів. Комітети всіх рівнів покращують статистичну звітність, більш якісно ведеться облік членів, первинних організацій. Більш якісно ведеться навчання активу.....


24.06.2010 12:30

22 червня у Романківцях проведено мітинг-реквієм вшанування жертв війни
  22 червня у Романківцях проведено мітинг-реквієм вшанування жертв війни У системі важливих заходів патріотичного виховання підростаючого покоління важливу роль відіграють постійні зустрічі молодих з учасниками Великої Вітчизняної війни. Кожна нагода такого діалогу є традиційно організованою для школярів Романківців.


15.04.2010 10:23

Одне з найкращих місць Романківців - сільський парк має Алею Слави до 65-річчя Великої Перемоги
  Одне з найкращих місць Романківців - сільський парк має Алею Слави до 65-річчя Великої Перемоги У районі тривають масові й хвилюючі заходи за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни. У Романківцях з учасниками воєнного лихоліття зустрічається молодь у гімназії, Будинку культури, бібліотеках. 21 інвалід та учасник бойових дій дожив до цієї вікопомної весни. Всім їм - шана і честь. На будинках, де проживають герої, поновлено іменні написи, які свідчать про увагу до ветеранів.


23.09.2009 12:22

Пам’ятник Вірі та Зої
Пам’ятник Вірі та Зої Цей куточок нашого міста дуже красивий. Тополину алею вулиці ім.Суворова відкриває незвичайний пам’ятник – радисткам-розвідницям партизанського загону Івана Примака, які загинули на території Сокирянського ра¬йону у січні 1944 року, – Вірі Бірюковій та Зої Зародовій...


Tеми