Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Медицина )

01.02.2012 11:48

У посиленому режимі працюють лікувальні заклади району
У період морозів сімейні лікарі та фельдшери регулярно обходять одиноких осіб , вагітних, сім”ї, у яких виховуються малолітні діти– повідомив ТРО «С» головний лікар Сокирянської ЦРЛ Микола Степанович Місюрко. Також цілодобово працюють адміністрація та ведучі спеціалісти лікувальної установи.


05.08.2011 15:31

Лікарі Сокирянщини радять привитись від «кору»
Лікарі Сокирянщини радять привитись від «кору» За даними Європейського Регіонального Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я у 2011 році продовжує ускладнюватись епідемічна ситуація з захворюваністю на кір у 38 країнах Європи зареєстровано більше 21 тис. випадків захворювання. За 1-ше півріччя нинішнього року у нашій державі зареєстровано вже 32 випадки кору, проти 3 у аналогічному періоді минулого року. Найбільше зареєстровано випадків хвороби у Львівській області, а вже у лині цього року у одному з населених пунктів Волинської області виявлено 10 хворих на кір, яких семеро діти до 14 років. На Сокирянщині поки що не зареєстровано хворих з таким діагнозом, але лікарі радять привитися від кору, для того щоб вберегти себе та близьких від зараження важкою хворобою.


08.07.2011 16:12

У поліклініці Сокирянської ЦРЛ відбулись показові тренувальні навчання з локалізації та ліквідації умовного вогнища холери
У поліклініці Сокирянської ЦРЛ відбулись показові тренувальні навчання з локалізації та ліквідації умовного вогнища холери У зв’язку з напруженою епідемічною ситуацією з карантинних інфекцій в країнах світу та відповідно до плану основних організаційно – практичних заходів, рішень районної комісії з НС у залі поліклініки Сокирянської ЦРЛ спеціалісти райлікарні та районної санітарно – епідеміологічної станції 8 липня 2011 року провели показові тренувальні навчання з локалізації та ліквідації умовного вогнища холери.


05.07.2011 10:02

Команда Сокирянської ЦРЛ - у числі лідерів регіональних змагань "Буковинське раллі-2011"
   Команда Сокирянської ЦРЛ - у числі лідерів регіональних змагань "Буковинське раллі-2011" Наш район представляла бригада швидкої медичної допомоги, яку очолив головний лікар Сокирянської ЦРЛ Микола Степанович Місюрко.


01.07.2011 15:06

Сокирянщина гідно представлена на "Буковинському раллі-2011"
Сокирянщина гідно представлена на "Буковинському раллі-2011" Наш район представлятиме бригада швидкої медичної допомоги Сокирянської центральної районної лікарні, головний лікар Місюрко Микола Степанович та перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Сергійович Бойко.


30.05.2011 16:47

Про результати перевірок обгрунтованості видачі листків непрацездатності інформували спеціалісти обласного відділення соцстраху
Про результати перевірок обгрунтованості видачі листків непрацездатності інформували спеціалісти обласного відділення соцстраху Останні роки Сокирянщина лідирує за кількістю виплат, що отримують громадяни у разі тимчасової непрацездатності. Лише у 2010 році відшкодовано 22574 дні лікування працюючих сокирянців на загальну суму 1844 тис. грн. А за перший квартал цього року оплачено 374 тис. грн. лікарняних.


13.05.2011 16:34

Спеціалісти обласного відділення Фонду соціального страхування перевірятимуть обґрунтованість видачі листків непрацездатності у Сокирянській районній та Новодністровській міській лікарнях
Спеціалісти обласного відділення Фонду соціального страхування перевірятимуть обґрунтованість видачі листків непрацездатності у Сокирянській районній та Новодністровській міській лікарнях Днями відбулось засідання комісії із соціального страхування при Сокирянській районній виконавчій дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в присутності голови Сокирянської районної державної адміністрації Козака Василя Васильовича, першого заступника голови Сокирянської районної ради Горна Сергія Едуардовича, в.о. директора Чернівецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Кувіли Олександра Івановича, де було розглянуто питання виконання бюджету Сокирянської районної виконавчої дирекції за І квартал 2011 року.


03.02.2011 14:48

Лікарі Сокирянської центральної районної лікарні провели радіолекторій з питань попередження онкохвороб
   Лікарі Сокирянської центральної районної лікарні провели радіолекторій з питань попередження онкохвороб 4 лютого, у Міжнародний день боротьби та попередження онкозахворювань, перед мікрофоном "Телерадіоорганізації "Сокиряни" виступила завідуюча поліклінікою Сокирянської центральної районної лікарні Тетяна Михайлівна Жолудєва, досвідчений лікар. Мета її спілкування в ефірі - донести істинні знання про найпоширенішу хворобу - рак.


22.12.2010 17:24

Два нових відділення відкрито у Сокирянській центральній районній лікарні
 Два нових відділення відкрито у Сокирянській центральній районній лікарні На Сокирянщині у центральній районній лікарні відкрито.....


14.10.2010 11:25

Олексіївський ФАП своєчасно надає медичну допомогу односельцям та дбає про попередження хвороб
   Олексіївський ФАП своєчасно надає медичну допомогу односельцям та дбає про попередження хвороб Щоденно медиками лікарської установи села здійчнюється прийом жителів Олексіївки - 20-30 осіб, як правило, звертаються за медичними та аптечними послугами.


10.09.2010 13:33

Медичне обладнання та меблі постійно надходять у Сокирянську ЦРЛ
   Медичне обладнання та меблі постійно надходять у Сокирянську ЦРЛ Майже на 6 млн.грн. завезено медичної техніки та різноманітних пристроїв для нової сучасної лікарні, яка поступово наповнюється обладнанням, спеціальними меблями та пацієнтами. Умови перебування у закладі - чудові. Днями отримано на 260 тис.грн. обладнання харчоблоку та пральні.


06.08.2010 12:43

Інфекційне відділення Сокирянської ЦРЛ оновлюється, тут будуть створені найкращі умови для лікування хворих
   Інфекційне відділення Сокирянської ЦРЛ оновлюється, тут будуть створені найкращі умови для лікування хворих Інфекційне відділення Сокирянської ЦРЛ нині розміщене у колишньому терапевтичному. Окремий корпус інфекційного капітально ремонтується. Всі роботи здійснює КП Сокирянської районної ради "Райагробуд". Вікна і двері замінюють на металопластикові спеціалісти фірми "Париж".


24.06.2010 09:40

У Сокирянській ЦРЛ монтують сучасні кисневі мережі - їх вартість 300 тисяч гривень
 У Сокирянській ЦРЛ монтують сучасні кисневі мережі - їх вартість 300 тисяч гривень
Сучасні кисневі мережі почали конструювати у Сокирянській ЦРЛ. Це досить відповідальна і важлива робота...


21.05.2010 12:09

Санітарно-епідеміологічна служба посилено контролює стан питної води у районі
   Санітарно-епідеміологічна служба посилено контролює стан питної води
у районі Спеціалісти районної санітарно-епідеміологічної служби щодня відбирають та здійснюють аналізи проб води з джерел водопостачання району. У короткий термін треба дослідити більше 10 тисяч джерел водопостачання.


12.05.2010 09:39

Терапевтичне відділення Сокирянської ЦРЛ змінило адресу
Терапевтичне відділення Сокирянської ЦРЛ змінило адресу 9 травня терапевтичне відділення Сокирянської ЦРЛ вселилось у нові зручні хороми. Це незрівняна краса порівняно з попереднім розташуванням...


Tеми