Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Професійне свято )

26.06.2020 15:17

Голова районної ради Василь Козак взяв участь у заходах з нагоди відзначення Дня Конституції України та Дня державної служби
Голова районної ради Василь Козак взяв участь у заходах з нагоди відзначення Дня Конституції України та Дня державної служби У своєму вітальному слові голова районної ради Василь Козак зазначив, що незважаючи на зміни, які нині відбуваються в державі, за будь-яких обставин ми маємо чітко дотримуватись норм закону та поважати Конституцію. Адже Конституція України є своєрідним фундаментом забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, формування вільної, справедливої спільноти, та побудови потужної і заможної держави на демократичних і правових засадах.


25.06.2020 10:41

Голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк вітають працівників митниці з Днем митної служби України!
Голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк вітають працівників митниці з Днем митної служби України! Сьогодні, 25 червня, в Україні відзначається День митної служби. Певний час ми відзначали спільне свято Митної та Податкової служб.


Tеми