Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( День для святкування )

08.07.2011 16:28

"Люблю і любитиму вічно наше місто в розкішній красі"
 "Люблю і любитиму вічно наше місто в розкішній красі" Сокирянська міська рада ласкаво запрошує відсвяткувати День міста - його 345-річчя !


02.06.2011 12:55

Свято дитинства в Сокирянах
  Свято дитинства в Сокирянах З нагоди Міжнародного дня дитини чудове радісне свято організоване у райцентрі. Більше 200 малюків стали його активними учасниками.


07.03.2011 14:11

У районному будинку народної творчості та дозвілля вшанували представниць прекрасної половини (+ВІДЕО)
У районному будинку народної творчості та дозвілля вшанували представниць прекрасної половини (+ВІДЕО) Жінка - мати, берегиня, трудівниця, оспівана в піснях та віршах. Перед нею вклоняються, нею захоплюються, її кохають. Багато теплих і ніжних слів лунало на адресу жінок від чоловіків та дітей в переддень 8 Березня на урочистостях та концерті, які відбулися в районному будинку народної творчості та дозвілля.


15.02.2011 12:01

У день святого Валентина на Сокирянщині зареєстрували шлюб 3 пари молодят
Особливим стало свято закоханих - День святого Валентина - цей звичайний будень перетворили в урочисту реєстрацію шлюбу молодятам з Сокирян, Вітрянки та Вашківців.


24.01.2011 07:02

На Сокирянщинні та в області проведені заходи з нагоди святкування Дня Соборності України
... делегація Сокирянського району на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Кувілою взяла участь в урочистостях з нагоди святкування в області Дня Соборності, що відбулися в драмтеатрі ім.О.Кобилянської. З нагоди свята заслужений працівник культури України, директор районного музею гончарства Іван Гончар нагороджений грамотою обласної ради, а депутат Сокирянської районної ради, директор Вашковецького ЗНЗ Юрій Балан - грамотою облдержадміністрації.


06.01.2011 11:31

Привітання голови Сокирянської райдержадміністрації Казака В.В. та заступника голови Сокирянської районної ради Горна С.Е.
Привітання голови Сокирянської райдержадміністрації Казака В.В. та заступника голови Сокирянської районної ради Горна С.Е. Вітання із Різдвом Христовим!


21.12.2010 10:03

Сьогодні Сокирянський районний центр зайнятості відзначає 20-ту річницю з дня створення служби
Сьогодні Сокирянський районний центр зайнятості відзначає 20-ту річницю з дня створення служби За час свого існування Сокирянський районний центр зайнятості налагодив добрі стосунки з більшістю роботодавців. Ще декілька років тому він, в основному, обслуговував осіб, які ставали на облік, тобто мали статус безробітних. Зараз центр переключився на роботу з підприємствами, активно співпрацює з загальноосвітніми закладами району. Лише за останні два місяці районним центром організовано круглі столи за участю керівництва відділу освіти райдержадміністрації, директорами шкіл району, презентовано профорієнтаційний термінал у Сокирянській гімназії, проведено зустрічі з старшокласниками...


18.11.2010 16:22

Аграріїв Сокирянщини гідно вшановано з нагоди професійного свята
 Аграріїв Сокирянщини гідно вшановано з нагоди професійного свята Делегації кращих представників всіх агроформувань нашого району, керівники органів місцевого самоврядування, партнери-працівники різних галузей вітали один одного з одним з наймасовіших свят - Днем працівників сільського господарства...


15.11.2010 14:36

70-річчя Сокирянщини стало грандіозним святом
 70-річчя Сокирянщини стало грандіозним святом Заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Гайнічеру, керуючий справами облради Аркадій Мойсей, заступник голови Верховного суду України Михайло Цуркан, керівники Сокирянського, Кельменецького, Хотинського районів України та Окницького району Республіки Молдова, представники трудових колективів міста та територіальних громад району, поклавши квіти до пам’ятників «Воїнам -односельчанам» і «Братської могили» взяли участь в урочистому мітингу...


08.11.2010 11:28

День передплатника - свято для жителів району
  День передплатника - свято для жителів району Листопад - напружений етап роботи у поштовиків: триває передплата на періодичні видання. У кожному населеному пункті: в сільських відділеннях зв"язку та сільрадах у достатній кількості є рекламні каталоги й інформаційні матеріали.


01.10.2010 14:04

Святкове вітання голови Сокирянської РДА Козака В.В. з Днем працівника освіти
 Святкове вітання голови Сокирянської РДА Козака В.В. з Днем працівника освіти Шановні працівники освіти Сокирянщини - вчителі, вихователі, керівники гуртків, ветерани галузі!...


01.10.2010 13:32

Вітання голови Сокирянської РДА Козака В.В. з нагоди Дня ветерана та Міжнародного Дня людей похилого віку
 Вітання голови Сокирянської РДА Козака В.В. з нагоди Дня ветерана та Міжнародного Дня людей похилого віку Шановні краяни!


29.09.2010 10:45

Бібліотечних працівників району привітали з професійним святом голова Сокирянської РДА В.В.Козак та заступник голови райради С.Е.Горн
  Бібліотечних працівників району привітали з професійним святом голова Сокирянської РДА В.В.Козак та заступник голови райради С.Е.Горн Знаючим, досвідченим хранителям людської мудрості, пам"яті, вікових знань керівники районної влади побажали подальших успіхів у праці, щирих людських стосунків, щастя в родинах та довголіття. Працівники бібліотек у ці дні намагаються щодня проводити різнопланові цікаві масові заходи до 70-річчя Сокирянщини.


17.09.2010 14:04

З професійним святом - Днем рятівника вітають на Сокирянщині традиційно щиро і колективно
  З професійним святом - Днем рятівника вітають на Сокирянщині традиційно щиро і колективно У святковий день до працівників ГУ МНС України в Сокирянському районі завітали бажані і поважні гості та місцева влада, партнери, підприємці, представники засобів масової інформації. . ..


26.08.2010 14:07

Сербичани відсвяткували свій 408 день народження
  Сербичани відсвяткували свій 408 день народження Населений пункт завжди славиться своєю культурою, народною творчістю, привітністю та гостинністю. На свято у рідні Сербичани приїхали відомі та поважні гості - вихідці з цієї славної землі ...


Tеми