Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Освіта )

13.10.2020 01:11

Міністерство освіти і науки, через підвищення захворюваності на COVID-19, рекомендує закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня
Міністерство освіти і науки, через підвищення захворюваності на COVID-19, рекомендує закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня Міністерство освіти і науки рекомендує закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня 2020 року включно, внісши для цього необхідні зміни до структури/тривалості навчального року. Про це йдеться у листі МОН керівникам закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.


02.09.2020 09:51

В школах і садочках діти мають їсти якісну збалансовану їжу
В школах і садочках діти мають їсти якісну збалансовану їжу На цьому наголосив голова районної ради Василь Козак на конференції педагогічних працівників району, яка нещодавно відбулась в районній державній адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Янчака, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Галини Рябко, керівника профспілкової організації працівників освіти району Анатолія Полонко, директорів та педагогів навчальних закладів, сільських голів.


27.08.2020 17:47

Голова районної ради Василь Козак взяв участь у роботі щорічної конференції педагогічних працівників району
Голова районної ради Василь Козак взяв участь у роботі щорічної конференції педагогічних працівників району Сьогодні, 27 серпня, відбулась конференція працівників освіти району. Вже традиційно освітяни Сокирянщини підводили підсумки роботи за минулий навчальний рік та окреслили основні завдання на новий. Йшлося і про особливості впровадження реформи системи освіти, формування опорних навчальних закладів, процес організації роботи закладів освіти з урахуванням змін в законодавстві. Обговорено також алгоритм роботи шкіл в умовах карантину, а також стан їх готовності до початку нового навчального року.


25.08.2020 22:50

Навчання без масок - для учнів початкової школи, гнучкий розклад, безпечні умови в закладах освіти – оприлюднено нові вимоги Міністерства охорони здоров’я України щодо навчання під час карантину
Навчання без масок - для учнів початкової школи, гнучкий розклад, безпечні умови в закладах освіти – оприлюднено нові вимоги Міністерства охорони здоров’я України щодо навчання під час карантину Відповідні вимоги до протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину оприлюднено на сайті Міністерства охорони здоров’я України. Протиепідемічні заходи розроблено для закладів позашкілля, загальної середньої, фахової передвищої освіти, а також профтехів і вишів.


05.08.2020 16:34

Вступникам, які не можуть зареєструвати е-кабінет через помилки у документах, не потрібно отримувати їхні дублікати
Вступникам, які не можуть зареєструвати е-кабінет через помилки у документах, не потрібно отримувати їхні дублікати Вступникам, які не можуть зареєструвати особистий електронний кабінет через помилки у документах про повну загальну середню освіту, необхідно звернутись до сервісу підтримки електронних кабінетів вступників (забезпечується технічним адміністратором Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі – ЄДЕБО) ДП “Інфоресурс”), надіславши на електронну пошту ez@inforesurs.gov.ua відповідного електронного листа.


04.08.2020 17:23

Івана Бужака призначено виконуючим обов’язків директора Сокирянського вищого професійного училища
Івана Бужака призначено виконуючим обов’язків директора Сокирянського вищого професійного училища Сьогодні, 04 серпня, за участю голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк відбулось представлення колективу тимчасово виконуючого обов’язків директора Сокирянського вищого професійного училища. До призначення в установленому порядку, обов’язки керівника установи буде виконувати Іван Миколайович Бужак, який до цього часу обіймав посаду директора Михалківського ліцею Сокирянської районної ради.


28.07.2020 18:09

Кожен українець може навчатись цифровій грамотності безкоштовно, корисно та цікаво
Кожен українець може навчатись цифровій грамотності безкоштовно, корисно та цікаво Сокирянська центральна районна бібліотека долучилася до національного проєкту «Дія. Цифрова освіта». В рамках впровадження проєкту, на базі районної бібліотеки відкрився безкоштовний освітній хаб з цифрової грамотності.


27.07.2020 21:52

Стартувала додаткова сесія ЗНО: тестування триватимуть до 10 серпня
Стартувала додаткова сесія ЗНО: тестування триватимуть до 10 серпня 24 липня 2020 року, тестуванням із фізики, стартувала додаткова сесія ЗНО – участь у ньому взяли 206 осіб, що становить 60% від кількості зареєстрованих. Тестування додаткової сесії триватимуть до 10 серпня.


23.07.2020 15:24

Визначено порогові бали «склав/не склав» для ЗНО з української мови і літератури, історії України, біології та іноземних мов
Визначено порогові бали «склав/не склав» для ЗНО з української мови і літератури, історії України, біології та іноземних мов Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали “склав/не склав” для ЗНО з української мови і літератури, історії України, біології, англійської, німецької, французької, іспанської мов. Засідання комісії відбулося сьогодні, 23 липня 2020 року.


08.07.2020 09:31

З 1 липня кошти за пробне ЗНО повертаються учасникам
З 1 липня кошти за пробне ЗНО повертаються учасникам Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, станом на 7 липня 2020 року Міністерство освіти і науки спільно з ПриватБанком повернули кошти за пробне ЗНО у закладах освіти 86 тисячам 351 учаснику. Сума повернених коштів складає 21 млн 230 тис. 688 грн.


24.06.2020 16:26

Стихійне лихо у західних областях – підстава складати ЗНО під час додаткової сесії, якщо участь в основній неможлива
Стихійне лихо у західних областях – підстава складати ЗНО під час додаткової сесії, якщо участь в основній неможлива Стихійне лихо внаслідок повені у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях є підставою для участі у додатковій сесії ЗНО, якщо його неможливо складати під час основної сесії. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.


22.06.2020 18:00

Голова районної ради Василь Козак взяв участь у засіданні колегії відділу освіти районної державної адміністрації
Голова районної ради Василь Козак взяв участь у засіданні колегії відділу освіти районної державної адміністрації

Особливу увагу голова районної ради Василь Козак звернув на питання недопустимості продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Василь Васильович наголосив, що власники магазинів та продавці повинні розуміти, що продаж дітям алкоголю і тютюнових виробів – злочин. Голова районної ради закликав директорів шкіл, спільно з органами місцевого самоврядування та, у разі необхідності із залученням профільних служб, провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед власників магазинів та закладів громадського харчування щодо заборони продажу алкогольних напоїв неповнолітнім, а також стосовно відповідальності, яка за це слідує. У разі порушення вимог чинного законодавства щодо зборони продажу цих товарів дітям, власники закладів торгівлі будуть притягуватись до відповідальності. «Це наші діти, ми мусимо дбати про їх здоров’я та благополуччя» - наголосив голова районної ради Василь Козак.


18.06.2020 18:02

Випускників 11 класів у 2020 році звільнено від державної підсумкової атестації
Випускників 11 класів у 2020 році звільнено від державної підсумкової атестації Учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації. Водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України. Ухвалений закон не скасовує проведення зовнішнього незалежного оцінювання для випускників, які мають намір вступати до закладів вищої освіти.


14.06.2020 14:55

До уваги жителів району! Учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування вдома
До уваги жителів району! Учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування вдома Як повідомляється на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України, у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня вдома, а не у закладах освіти. Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив 12 червня 2020 року через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.


04.06.2020 08:33

Учениця Грубнянського НВК Ірина Кривоносова – переможець Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
Учениця Грубнянського НВК Ірина Кривоносова – переможець Всеукраїнського конкурсу  учнівської творчості Учениця 9 класу Грубнянського НВК Ірина Кривоносова – неодноразовий призер районних та обласних філологічних олімпіад, конкурсів імені Тараса Шевченка, знавців рідної мови імені Петра Яцика. У цьому навчальному році Іра досягла неймовірного результату. Спочатку виборола І місце у районному, потім обласному етапах Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. ЇЇ письмова робота « Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…», присвячена темі рідної України, визнана переможцем 4 етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.


Tеми