Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Пам'ятаємо )

22.06.2020 09:43

Голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк: Вічний спокій і пам’ять полеглим! Пам’ятаємо!
Голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк: Вічний спокій і пам’ять полеглим! Пам’ятаємо! 22 червня весь український народ відзначають ще одну сумну дату в історії нашої держави – День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це пам’ять про тих, хто полягли на фронтах Другої світової війни, загинули в концтаборах та, виконуючи обов’язок перед Батьківщиною, здобули перемогу в тилу. Мільйони людських життів і мільйони скалічених доль, згорьовані материнські очі й вдовина печаль, зруйновані села і міста, спустошена земля – ось, що залишили по собі нацисти в далекому сорок п’ятому. Нелюдські мотиви та жорстока свідомість тих, хто розпочав загарбницьке пекло засудив весь світ.


12.06.2020 10:36

Пам’ять у серці - навіки жива
Пам’ять у серці - навіки жива 12 червня минають 5 – ті роковини від дня, коли, під Опитним на Донеччині, під час виконання бойового завдання героїчно загинув наш земляк, коболчинець Степан Загребельний.


11.06.2020 20:49

Голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк висловлюють щирі співчуття з приводу смерті ветерана Великої Вітчизняної війни Лукіна Дмитра Єгоровича
Голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк висловлюють щирі співчуття з приводу смерті ветерана Великої Вітчизняної війни Лукіна Дмитра Єгоровича Час все далі віддаляє нас від жахливих подій Другої світової війни, нажаль все менше залишається з нами живих свідків кривавих боїв за рідну землю. Сокирянщина втратила ще одного ветерана Великої Вітчизняної війни. 11 червня 2020 року, на 96-му році життя, перестало битися серце ветерана, трудівника, хорошої людини – Лукіна Дмитра Єгоровича із села Грубна.


22.05.2020 12:07

Повернутися, щоб жити у серцях…..
Повернутися, щоб жити у серцях….. Сьогодні, 22 травня, громадськість Сокирянщини віддала данину пам’яті генію українського народу – Тарасу Шевченку. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка, згідно з його заповітом, було перепоховано в Україні. Сьогодні виповнюється 159 років від того дня, коли тіло Великого Кобзаря навіки спочило на Чернечій горі у Каневі.


18.05.2020 11:29

Сьогодні - День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу
Сьогодні -  День пам 18 травня Україна вшановує День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за його права. Саме в цей день 76 років тому почалось масове насильницьке вивезення корінного народу Криму до Середньої Азії. Це був жахливий злочин, скоєний радянським тоталітарним режимом проти кримськотатарського народу: його позбавили Батьківщини та прирікли на вимирання.


Tеми