Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Заходи )

01.07.2020 13:24

Марину Березан призначено виконуючою обов’язків начальника Сокирянської районної державної лікарні ветеринарної медицини
Марину Березан призначено виконуючою обов’язків начальника Сокирянської районної державної лікарні ветеринарної медицини Сьогодні, 01 липня, за участю в.о. начальника головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Лазара Фіалковського, голови районної ради Василя Козака, голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк та начальника Сокирянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Івана Лисого, відбулось представлення тимчасово виконуючої обов’язків начальника Сокирянської районної державної лікарні ветеринарної медицини. До призначення в установленому порядку, обов’язки керівника державної установи буде виконувати Марина Володимирівна Березан. До цього часу вона обіймала посаду завідуючої Білоусівською дільницею ветеринарної медицини.


19.06.2020 14:46

На Дністрі продовжується пропуск дощового паводку
На Дністрі продовжується пропуск дощового паводку У зв’язку із проходженням дощового паводку в басейні річки Дністер, а також враховуючи прогноз Укргідрометцентру та доручення Державного агентства водних ресурсів України, з 17 червня 2020 року скидні витрати з Дністровської гідроелектростанції, які транзитом пропускаються через гідротехнічні споруди Нижньодністровської ГЕС, збільшено до 900 метрів кубічних - за секунду, з подальшим корегуванням режиму роботи. 19 червня скидні витрати встановлено в об'ємі 750 м3/с.


01.06.2020 22:17

Найцінніший скарб – усмішка дитини
Найцінніший скарб – усмішка дитини Голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк привітали зі святом діток, які виховуються в дитячому будинку сімейного типу села Новоолексіївка. Керівники районної влади подякували батькам – Тетяні Василівні та Сергію Олександровичу – за те, що вони роблять благородну справу – виховують дітей, дарують їм свою любов та турботу. Малечі Василь Васильович та Ірина Валеріївна побажали завжди гарного настрою, мирного неба, сонячних днів та здійснення мрій.


Tеми