Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Мистецькі заходи )

16.06.2020 12:54

Діток Сокирянщини запрошують до участі у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Творчі канікули-2020»
Діток Сокирянщини запрошують до участі у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Творчі канікули-2020» Сокирянська районна бібліотека закликає школярів Сокирянщини долучитись до участі у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Творчі канікули - 2020». Конкурс проводиться в електронному форматі у 7 номінаціях: «Знайомтеся — це ми!», «Так, я люблю Україну», «Природа — джерело натхнення та краси», «І в кожному із нас уже живе філософ!», «Моя майбутня професія», «Безмежний світ моєї уяви», «Далі буде? Ні, «далі» — вже є!».


07.06.2020 22:54

Свої пісні дарую людям
Свої пісні дарую людям За підтримки Сокирянської районної ради, районної державної адміністрації та відділу культури у 2016 році було засновано фестиваль – конкурс вокально – хорової творчості композитора Михайла Мафтуляка "Свої пісні дарую людям".


01.06.2020 23:11

Діти Сокирянщини активно долучились до флешмобу «Я – дитина і Я маю право»
Діти Сокирянщини активно долучились до флешмобу «Я – дитина і Я маю право» Флешмоб, організований Сокирянською районною дитячою бібліотекою в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей, знайшов неабияку підтримку серед юних жителів Сокирянщини. Понад 100 діток у віці від 3 до 16 років продемонстрували своє бачення прав дітей, поділились своїми думками з однолітками та дорослими.


25.05.2020 10:57

Учень Сокирянської районної музичної школи ім.М.Мафтуляка Олександр Малигін – призер міжнародного дистанційного конкурсу
Учень Сокирянської районної музичної школи ім.М.Мафтуляка Олександр Малигін – призер міжнародного дистанційного конкурсу «Львівські фанфари Карантин 2020» - міжнародний онлайн конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах серед учнів початкових мистецьких закладів проходив протягом квітня місяця 2020 року. Захід проводився серед виконавців у п’яти вікових категоріях. До участі в конкурсі долучились талановиті діти з різних куточків світу віком від 6 до 16 років. Оцінювало творчі роботи учасників кваліфіковане міжнародне журі.


22.05.2020 14:44

Творча зірка Євгена Пленгея
Творча зірка Євгена Пленгея В рамках реалізації на теренах Сокирянського району культурно-мистецького проекту «Твої таланти Сокирянщино», організаторами акції - відділом культури, молоді та спорту Сокирянської районної державної адміністрації, презентуються творчі досягнення молодих людей Сокирянщини. Одним із учасників акції є молодий талановитий хореограф – Євген Пленгей. Євген народився та виріс в мальовничому селі Романківці. Наразі проживає в місті Сокиряни.


21.05.2020 20:50

Різнобарв’я флешмобу «Моя родина у вишиванці»
Різнобарв’я флешмобу «Моя родина у вишиванці» З 13 по 21 травня на теренах району проводився флешмоб «Моя родина у вишиванці». Творча акція проходила в рамках відзначення Дня вишиванки, яке нинішнього року присвячене українській родині та родоводу. За словами організаторів флешмобу, творча ідея знайшла широку підтримку серед родин району. До участі долучилось понад 100 сімей Сокирянщини.


Tеми