Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування )

05.11.2020 22:56

Відбулась остання сесія Сокирянської районної ради
Відбулась остання сесія Сокирянської районної ради Відповідно до постанови Верховної ради України від 17 липня 2020 року №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» на території Чернівецької області утворено три райони. Згідно вказаного нормативно-правового акта, територія нинішнього Сокирянського району увійшла до складу новоутвореного Дністровського району, а повноваження депутатів Сокирянської районної ради припиняються в день набуття повноважень депутатами Дністровської районної ради. Відтак, сьогодні відбулась остання у 2020 році та остання в історії функціонування Сокирянської районної ради сесія. Участь у пленарному засіданні взяла голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Янчак, сільські голови району.


25.09.2020 21:30

Любов Семенівну Петрунік обрано заступником голови Сокирянської районної ради
Любов Семенівну Петрунік обрано заступником голови Сокирянської районної ради Відповідне рішення прийняли депутати Сокирянської районної ради в ході 23 позачергової сесії районної ради VII скликання. За результатами таємного голосування народні обранці одноголосно підтримали кандидатуру депутата Сокирянської районної ради VII скликання від села Коболчин - Любов Семенівни Петрунік.


25.09.2020 14:29

Коментар Сокирянської районної ради щодо відповіді Сокирянської міської ради на лист з пропозицією розглянути на сесії міської ради питання про прийняття у власність Сокирянської міської ради об’єднаної територіальної громади об’єктів нерухомого майна, належних на праві власності Сокирянській районній раді
Коментар Сокирянської районної ради щодо відповіді Сокирянської міської ради на лист з пропозицією розглянути на сесії міської ради питання про прийняття у власність Сокирянської міської ради об’єднаної територіальної громади об’єктів нерухомого майна, належних на праві власності Сокирянській районній раді 20 серпня 2020 року та 21 вересня 2020 року Сокирянською районною радою направлено на адресу Сокирянської міської ради листи з клопотанням розглянути на сесії міської ради питання про прийняття безоплатно у власність Сокирянської об’єднаної територіальної громади об’єктів нерухомого майна, належних на праві спільної власності територіальним громадам сіл та міста району, право власності на які зареєстровано за Сокирянською районною радою.


20.08.2020 20:38

Сергію Едуардовичу Горну присвоєно звання «Почесний громадянин Сокирянського району»
Сергію Едуардовичу Горну присвоєно звання «Почесний громадянин Сокирянського району» Рішенням Сокирянської районної ради від 14 серпня 2020 року №37/22-20 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянського району», почесне звання присвоєно Сергію Едуардовичу Горну, який обіймав посаду керуючого справами районної ради. Нажаль, 17 серпня 2020 року, внаслідок хвороби, Сергій Едуардович відійшов у вічність.


15.08.2020 14:26

Відбулась позачергова сесія Сокирянської районної ради
Відбулась позачергова сесія Сокирянської районної ради 14 серпня відбулась 22 позачергова сесія Сокирянської районної ради VІІ скликання. Серед низки питань порядку денного депутати районної ради, зокрема, заслухали звіт про виконання районного бюджету за січень-червень, а також внесли зміни до бюджету району на 2020 рік.


05.06.2020 16:08

Відбулась 21 позачергова сесія Сокирянської районної ради VII скликання
Відбулась 21 позачергова сесія Сокирянської районної ради VII скликання На порядку денному розглядались звернення до вищих органів державної влади з питань децентралізації, формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального рівня, завершення будівництва районного освітньо-мистецького центру.


17.02.2020 15:33

Відбулась позачергова сесія Сокирянської районної ради
Відбулась позачергова сесія Сокирянської районної ради Сьогодні відбулась 19 позачергова сесія Сокирянської районної ради VII скликання. На порядок денний виносилось питання «Про створення опорних закладів загальної середньої освіти Сокирянської районної ради та освітніх округів».


14.02.2020 09:40

Голова районної ради Василь Козак поклав квіти до пам’ятника воїнам – афганцям
Голова районної ради Василь Козак поклав квіти до пам’ятника воїнам – афганцям Голова районної ради Василь Козак спільно з головою районної державної адміністрації Іриною Антонюк, за участю військового комісара Сокирянського районного військового комісаріату Олександра Гладкого та учасників війни в Республіці Афганістан поклав квіти до пам’ятника воїнам-афганцям в селі Романківці. Учасники урочистого мітингу вшанували загиблих воїнів - афганців хвилиною мовчання. Варто зазначити, що цьогоріч вшанувати пам’ять своїх загиблих побратимів прийшли майже всі учасники бойових дій в Республіці Афганістан.


22.01.2020 10:59

З нагоди відзначення 101-ї річниці Соборності України покладено квіти на могилу Степана Загребельного – загиблого за цілісність і незалежність України
З нагоди відзначення 101-ї річниці Соборності України покладено квіти на могилу Степана Загребельного – загиблого за цілісність і незалежність України З нагоди відзначення 101-ї річниці Соборності України керуючий справами районної ради Сергій Горн спільно з в.о.голови районної державної адміністрації Андрієм Маркевичем, за участю військового комісара Сокирянського районного військового комісаріату Олександра Гладкого поклав квіти на могилу загиблого учасника антитерористичної операції на Сході України Степана Загребельного.


24.07.2018 16:10

Сокирянська районна рада оголошує конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки (визначення ринкової вартості) нерухомого майна спільної власності територіальних громад району.
1. Частини приміщення колишнього управління соціального захисту населення, яка розташована в м. Сокиряни по вул. Михайла Грушевського, 26, загальною площею 44,8 кв. м; 2. Приміщення колишнього управління соціального захисту населення, яке розташоване в м. Сокиряни по вул. Михайла Грушевського, 28, загальною площею 212,1 кв. м; 3. Нежитлового приміщення, яке розташоване в м. Сокиряни по вул. Ольги Кобилянської, 23, загальною площею 159,9 кв. м; 4. Нежитлового приміщення, яке розташоване в м. Сокиряни по вул. Ольги Кобилянської, 25, загальною площею 116,0 кв. м; 5. Приміщення гаражів, які розташовані в м. Сокиряни по вул. Княгині Ольги, 38а, загальною площею 189,8 кв.м; 6. Приміщення та будівлі КП Сокирянської районної ради «Райагробуд», які розташовані в м. Сокиряни по вул. Княгині Ольги, 40; 7. Приміщення стаціонару колишнього протитуберкульозного відділення Сокирянської ЦРЛ, які розташовані в м. Сокиряни по вул. Княгині Ольги,7б; 8. Приміщення поліклініки з рентгенкабінетом колишнього протитуберкульозного відділення Сокирянської ЦРЛ, яке розташоване в м. Сокиряни по вул. Княгині Ольги,3, загальною площею 137,2 кв.м.


19.07.2018 17:51

Сокирянська районна рада оголошує конкурс на призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокирянської районної ради (дефектолог – 1, логопед – 1, практичний психолог – 1, психолог з девіантної поведінки – 1).
Вказані посади можуть обіймати особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають відповідні освіту за фахом та стаж педагогічної роботи, а також професійні здібності, фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.


30.10.2017 16:39

3 листопада ц.р. відбудеться 8 позачергова сесія Сокирянської районної ради VII скликання
На підставі статей 46 та 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, головою районної ради прийнято розпорядження № 152-р від 30 жовтня 2017 року «Про скликання 8 позачергової сесії районної ради VІІ скликання» 03 листопада 2017 року в залі засідань Сокирянської районної ради (м.Сокиряни, вул. Шевченка,3) о 10.30 годині.


06.10.2017 14:58

Лист звернення до Сокирянської міської ради та Сокирянського міського голови Равлика В.С.
Чернівецька обласна рада своїм рішенням від 28.09.2017 року №187-16/17 схвалила зміни до перпективного плану формування територій громад Чернівецької області і включила до складу Сокирянської міської об'єднаної територіальної громади 17 сіл району, що відносяться до 13 сільських рад. Така потужна об'єднана громада має право розраховувати на надання субвенції з державного бюджету для формування інфраструктури об'єднаної територіальної громади, що належить до комунальної власності, в розмірі майже 20 млн.грн. Закликаємо Сокирянську міську раду не затягувати процес приєднання територіальних громад району і здійснити його в допустимо стислі строки, що дасть можливість отримати субвенцію з державного бюджету для вирішення нагальних проблем, що існують в населених пунктах району, та посилити спроможність об'єднаної територіальної громади.


15.06.2017 16:57

21 червня ц.р. відбудеться 7 позачергова сесія Сокирянської районної ради VII скликання
Голова Сокирянської районної ради Козак В.В. підписав розпорядження «Про скликання 7 позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 84-р від 12 червня 2017 року".


27.01.2017 10:52

31 січня 2017 року відбудеться позачергове пленарне засідання 5 сесії районної ради VІІ скликання
На підставі статей 46 та 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” головою районної ради прийнято розпорядження № 15-р від 26.01.2017 року «Про проведення позачергового пленарного засідання 5 сесії районної ради VІІ скликання» 31 січня 2017 року в залі засідань Сокирянської районної ради (м.Сокиряни, вул. Шевченка,3) об 11 годині. На розгляд пленарного засідання сесії винести таке питання: Про забезпечення прав населення Сокирянського району на гарантований своєчасний доступ до послуг вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги належної якості. На сесію будуть запрошені депутати Чернівецької обласної ради від Сокирянського району, т.в.о. голови райдержадміністрації, голова місцевого суду, представники правоохоронних органів, Сокирянський міський та сільські голови, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та підприємств, установ і організацій району (за окремим списком), представники засобів масової інформації.


Tеми