Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

12.09.2020 20:58

Сокирянщина відзначила День фізичної культури і спорту |  Заходи

Святкова атмосфера, щирі посмішки дітей, серйозні і виважені тренери, мудрі та досвідчені ветерани спорту, поважні гості –учасники святкових заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, які вже традиційно проводяться на теренах Сокирянщини.

До участі у заходах долучились голова районної ради Василь Козак, голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк, голова Чернівецької територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» - Петро Івасюк.

«Сокирянська дитячо-юнацька спортивна школа, яка сьогодні привітно приймає на своєму оновленому спортивному полі учасників святкових заходів, за свою 35-річну історію має чим похвалитись, має чим пишатись та має чого прагнути. ЇЇ вихованці своїми досягненнями відомі не тільки в області та Україні, а й далеко за її межами» - зазначив голова районної ради Василь Козак. «Але, найголовніше те, що в цих стінах займається різними видами спорту близько 500 дітей з населених пунктів району, які постійно розвиваються, самовдосконалюються, прагнуть бути кращими. Дивлячись на вихованців спортивної школи та її випускників – розумієш - ми маємо гідну заміну» - додав він. Відтак, Василь Васильович привітав юних спортсменів, випускників та викладачів спортивної школи, а також ветеранів спорту району з Днем фізичної культури та спорту. Побажав здоров’я, міцності духу, досягати поставлених цілей, завжди прагнути кращого. Подякував голова районної ради директору Сокирянської спортивної школи Федору Васильовичу Блинду за його багаторічну, сумлінну працю на розбудову та вдосконалення закладу, виховання справжніх спортсменів та гідних громадян України.

Звернулась до учасників заходів голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк. Вона, зокрема, зазначила що не кожен район в області може похвалитися такими умовами для розвитку спорту, які створені районною владою на Сокирянщині. Ірина Валеріївна подякувала всім тренерам, викладачам, керівникам спортивних закладів, ветеранам спорту за віру в дітей та побажала усім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги.

 Мудрі слова настанови в день професійного свята, від імені ветеранів спорту району,  висловив Сергій Юхимович Мєдвєдєв.

Привітав присутніх голова Чернівецької територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Петро Івасюк. Він зауважив, що вже кілька років поспіль Сокирянська дитячо-юнацька спортивна школа є кращою серед відповідних закладів області як за результатами роботи, так і за матеріально-технічним оснащенням. Також, за вагомий внесок  у розвиток фізичної культури і спорту України, Петро Троянович урочисто вручив почесну грамоту Міністерства молоді та спорту України директору спортивної школи Федору Блинду. Подякою Національного Олімпійського комітету України відзначено Чернея Владислава Михайловича. За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Буковині почесною грамотою Чернівецької територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» нагороджено головного редактора районної газети «Дністрові зору» - Валентину Гафінчук, а також тренерів – викладачів Валерія Вахнована та Анатолія Цапка.

Низку почесних грамот та подяк районної ради та районної державної адміністрації представники районної влади Василь Козак та Ірина Антонюк вручили ветеранам спорту району: Миколі Камінському, Сергію Мєдвєдєву, Юрію Трачу, Олексію Трофанюку, Михайлу Шундрію; тренерам-викладачам - Дмитру Подгорному, Юлію Савчуку; інструктору - методисту – Галині Харабарі; вихованцям Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи – Костянтину Єваню, Вероніці Проданюк, Ігорю Щуру; випускникам закладу – Андрію Алєксєєву, Максиму Грейцару, Сергію Грейцару, Віталію Костишину, Назару Лєсніку, Валентину Лисому, Олегу Лисому, Дмитру Ловчому, Володимиру Олійнику, Тарасу Цимбалюку, Олександру Швецю.

Подяки Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи Федір Васильович Блинду вручив голові батьківського комітету закладу – Раїсі Кривоносовій та випускникам – Максиму Горлею, Євгену Репесі та Олександру Савтюку.

Комплектами спортивних форм нагороджено волейбольні команди сіл Білоусівка та Вітрянка, футбольні команди сіл Гвіздівці, Кормань та Шебутинці, а також міста Сокиряни.

Як завжди вразили своїм професіоналізмом показові виступи вихованців Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи. Граційними рухами та запальним ритмом порадували присутніх творчі номери у виконанні вихованців студії танцю «INSIGHT Dance Studio».

По завершенню урочистої частини відбулись кубки з футболу та волейболу серед юнаків, відкрита першість Сокирянської ДЮСШ з боротьби дзюдо, футбольний матч серед ветеранів спорту району. Переможців змагань привітали голова районної ради Василь Козак та директор спортивної школи Федір Блинду. Побажали їм нових здобутків та вручили  кубки переможців.

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми