Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

12.09.2020 20:57

Олександра Чебана призначено директором державного підприємства «Сокирянське лісове господарство» |  Лісове господарство

Днями, на базі державного підприємства «Сокирянське лісове господартсво», начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь Гончар, за участю голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк,  представив працівникам структурних підрозділів та апарату управління директора підприємства - Олександра Чебана.

Як зазначив Василь Борисович, Олександр Чебан – людина порядна та чесна, справжній професіонал. Він гідно продовжуватиме справу свого батька - Дмитра Івановича Чебана, який першим очолив підприємство у  2008 році. «Вірю в цього молодого та здібного керівника, адже ми тривалий час пліч о пліч розвивали Сокирянський лісгосп» - зазначив Василь Гончар.

Голова районної ради Василь Козак привітав Олександра Дмитровича з довіреною йому високою посадою, побажав плідної роботи та успіхів у розвитку підприємства, яке є одним з найкращих на теренах області.

Голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк побажала директору державного підприємства «Сокирянське лісове господарство» високих показників роботи лісової галузі району, міцного здоров’я та успіхів у обраній професії.

Варто зазначити, що Олександр Дмитрович працює у сфері лісового господарства вже понад 19 років. Свою трудову діяльність розпочинав у 2001 році робітником по догляду за лісовими культурами Хотинського держлісгоспу. З 2012 року працював головним лісничим ДП «Сокирянське лісове господарство».

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми