Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

12.09.2020 20:56

Голова районної ради Василь Козак привітав колектив та вихованців Романковецької дитячо-юнацької спортивної школи з 10-річним ювілеєм |  Заходи

Історія Романковецької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи починається з 2010 року, коли урочисто було відкрито приміщення закладу. Стару будівлю колишньої котельні, завдяки підтримці районної влади, було реконструйовано та обладнано згідно сучасних вимог. Приміщення перекрито, утеплено та облаштовано фасад, в середині - оснащено сучасну спортивну залу, тренажерний відділ, створено належні умови для того, щоб дітки мали все необхідне для комфортних занять спортом.

Привітали колектив та вихованців Романковецької спортивної школи з 10 – літнім ювілеєм голова районної ради Василь Козак, голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Галина Рябко, голова районного комітету профспілки працівників освіти Анатолій Полонко, сільський голова Валерій Ваданюк та директор Романковецького ліцею імені академіка К.Поповича Валерій Степаненко.

«Я пам’ятаю, коли ми починали реконструкцію котельні, яка не мала нічого спільного зі спортом, і взагалі була не пристосована для перебування дітей. Ми розуміли, що необхідно зробити щось кардинально нове і таке, що відповідає вимогам часу, але при цьому зручне та комфортне для дітей» - зазначив Василь Козак. «Мене дуже радує, що в стінах вашого закладу завжди багато дітей, які займаються в позаурочний час. Особливо тішить, що у вечірній час тут займається молодь. Це означає, що наше підростаюче покоління прагне до розвитку, до проведення свого вільного часу з користю, надає перевагу заняттям спортом, а не вулиці. Ми рухаємось в правильному напрямку, адже єдиним насправді важливим і цінним, що може зробити людина -  вкласти все можливе у розвиток і виховання дітей» - зазначив голова районної ради Василь Козак. Він подякував директору і колективу установи за їх щоденну клопітку працю, а діткам побажав здоров’я, високих досягнень та успіхів.

Голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк зауважила, що на Сокирянщині велика увага приділяється питанням розвитку спорту та фізичного виховання підростаючого покоління, свідченням чого є високі досягнення юних спортсменів не тільки в районі, але й на регіональному, Всеукраїнському та міжнародному рівнях. Ірина Валеріївна побажала вихованцям Романковецької спортивної школи нових звершень, присутнім – мирного неба та божого благословіння.

Привітав учасників заходу з маленьким, але важливим ювілеєм, директор Романковецької спортивної школи Олександр Пастушок. Він подякував тренерам за роботу, батькам – за підтримку та вклад у розвиток дітей, діткам – за щиру любов до улюбленої справи.

З нагоди відзначення ювілейної дати тренерів та вихованців Романковецької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відзначено почесними грамотами та подяками районної ради та районної державної адміністрації. Для потреб школи гості подарували акустичну колонку та кольоровий принтер. Романковецька сільська рада, яка постійно активно підтримує заклад, прийняла рішення виділити 15 тисяч гривень - для покращення матеріально-технічної бази спортивної школи.

На завершення заходів для всіх присутніх звучала музична композиція у виконанні учениці 5 класу Романковецьокго ліцею ім. К.Ф. Поповича Валерії Ваданюк.

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми