Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

07.09.2020 15:59

Сьогодні, 07 вересня, починає діяти новий розподіл на рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та відповідні правила адаптивного карантину |  Різне

Таке рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  на позачерговому засіданні 3 вересня. Згідно прийнятого рішення Сокирянський район та місто Новодністровськ залишаються в «помаранчевій зоні» епідемічної небезпеки поширення COVID-19. До «червоної зони» віднесено місто Чернівці, Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський, Новоселицький та Сторожинецький райони.

На даний час, за інформацією районних лікувальних установ, в Сокирянському районі 12 осіб з підтвердженим коронавірусом мають легкий перебіг хвороби та лікуються вдома – під наглядом сімейних лікарів. Це, зокрема, жителі сіл Романківці, Білоусівка, Грубна,  а також міста Сокиряни. Окрім того, на стаціонарному лікуванні перебуває 18 осіб, у яких  ПЛР-тестування підтвердило наявність COVID-19, з них 1 людина перебуває у важкому стані в реанімаційному відділенні.  Ще 9 жителів Сокирянщини мають підозру на коронавірус, вони у інфекційному відділенні, результати досліджень очікуються.

Як уже зазначалось раніше, в «поморанчевій зоні» окрім обмежень, які передбачаються зеленим і жовтим рівнями, починають діяти обмеження на:

— діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;

— діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;

— планові госпіталізації в лікарнях;

— спортзали, фітнес-центри, заклади культури;

— прийом нових змін в дитячі табори;

— обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

Громадянам не варто втрачати пильності та необхідно чітко дотримуватись встановлених санітарно-гігієнічних норм та правил, використовувати в громадських місцях засоби індивідуального захисту (маски), дотримуватись соціальної дистанції, не відвідувати без нагальної потреби місць масового скупчення людей.

Будьмо відповідальні та свідомі!

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми