Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

01.09.2020 18:23

Голова районної ради Василь Козак привітав з початком навчального року учнів та колектив Сокирянського вищого професійного училища |  Заходи

Традиційне Свято знань в нетрадиційних умовах все ж порадувало студентів Сокирянського вищого професійного училища. Привітали здобувачів освіти навчального закладу з початком нового навчального року голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк.

Учасники урочистих заходів вшанували хвилиною мовчання пам’ять  Степана Загребельного - колишнього студента вищого професійного училища, учасника антитерористичної операції на Сході України, який загинув захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Василь Козак зауважив, що дуже важливим аспектом для розвитку освіти району є функціонування вищого професійного училища, адже випускники шкіл можуть отримувати професію не від’їжджаючи з дому. «Дуже важливо, що на базі навчального закладу надають професійну освіту за спеціальностями, які надзвичайно затребувані та актуальні для різних сфер життєдіяльності району. Навчальний заклад рухається в напрямку позитивних змін» - зазначив Василь Васильович. Голова районної ради привітав присутніх учнів та колектив установи з початком навчального року, побажав успіхів у праці, перспективного розвитку та процвітання.

Голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк зазначила, що  умови, в яких нині проходить навчальний процес, досить складні та незвичні, однак, висловила сподівання, що незабаром, завдяки дотриманню карантинних вимог, всі заклади освіти зможуть повернутись до звичного режиму роботи.

Директор професійного училища Іван Бужак побажав студентам здоров’я, гарних здобутків, нових звершень. За високі досягнення в навчанні, активну участі в громадському та спортивному житті навчального закладу, кращі студенти були нагородженні грамотами та подяками керівництва установи.

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми