Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

01.09.2020 11:15

На подвір’ї оновленої Ломачинецької школи лунав перший дзвоник |  Заходи

Першовересневі радощі та сміх наповнили подвір’я Ломачинецької гімназії. Усміхнені та щасливі першокласники, повні натхнення та сил – педагоги. І хоча цьогорічне Свято знань відрізняється від вже звичних і традиційних першовересневих заходів, шкільне подвір’я було сповнене позитивними емоціями та відчуттям свята.

Привітав учнів та вчителів Ломачинецького навчального закладу з початком нового навчального року голова районної ради Василь Козак. «Заради таких щасливих і повних радості очей варто жити, працювати і змінювати світ на краще» - зазначив Василь Васильович. «Ми зробимо все можливе аби дітки села Ломачинці і всіх начальних закладів району мали всі необхідні умови для належного навчання та розвитку» - наголосив Василь Васильович.  Голова районної ради побажав учням та педагогам навчального закладу високих звершень, нових досягнень, успіхів та процвітання у стінах оновленого сучасного приміщення школи.

За підсумками підготовки до 2020/2021 навчального року, серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступеня, Ломачинецьку гімназію визнано найкращою. Відтак, Василь Козак вручив колективу навчального закладу грамоту за І місце.  

Привітала трудовий колектив гімназії, учнів та батьків з початком навчального року директор Ломачинецької гімназії Вікторія Концаренко. Вона подякувала педагогам за щоденну клопітку працю задля навчання та розвитку дітей, а батькам – за активну підтримку та співпрацю. Діткам Вікторія Віталіївна зичила здоров’я, нових здобутків та гарного настрою.

З вітальним словом до дружньої родини Ломачинецької гімназії звернувся депутат Сокирянської районної ради,  педагог, краєзнавець, громадсько-політичний діяч, член Національної спілки журналістів України - Михайло Шундрій. Михайло Михайлович, як колишні освітянин, побажав педагогам натхнення та успіхів у обраній справі, діткам – здоров’я, батькам – мудрості.

Надзвичайно зворушливою була творча композиція у виконанні учнів першого класу. На згадку про перебування в стінах Ломачинецької гімназії гостям подарували символічні пам’ятні сувеніри.

 

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми