Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

01.09.2020 09:00

Успішного та цікавого навчального року учням, педагогам та батькам Сокирянщини бажають голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк  |  Вітаємо!

 

Шановні педагоги, дорогі учні, батьки!

Вітаємо всіх з Днем знань та початком нового навчального року! Цьогоріч 1 вересня особливе – з присмаком невідомості, в окремих школах рік розпочнеться дистанційно. Та, все ж – це свято Знань, продовження та початок нелегкого шляху до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Учні та студенти повертаються до своєї другої домівки - у школи та вузи. А першокласники розпочинають свою дорогу стежиною здобуття знань. Нам доведеться всім разом вчитися жити та навчатися в умовах викликів часу – в дні освітньої реформи та пандемії. Та ми все зуміємо!

Тож бажаємо учням, вчителям та студентам, щоб прийдешній рік приніс все, що задумано. Нехай втіляться плани і здійсняться мрії. Вірте в себе, старанно працюйте над поставленими завданнями, не сумуйте, стикаючись з труднощами - і все у вас вийде! Вчителям - терпіння та творчої наснаги!

Нашим дорогим першокласникам бажаємо, щоб перший шкільний рік, а за ним і всі наступні, був схожий на одну з глав дивовижної книги, повної чудес і нових відкриттів. Вчіться і живіть захоплено! Випускникам – успішного подолання ще однієї сходинки освітнього життя! Удачі!

Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Миру, щастя та успіхів!

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми