Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

27.08.2020 17:47

Голова районної ради Василь Козак взяв участь у роботі щорічної конференції педагогічних працівників району |  Освіта

Сьогодні, 27 серпня, відбулась конференція працівників освіти району. Вже традиційно освітяни Сокирянщини підводили підсумки роботи за минулий навчальний рік та окреслили основні завдання на новий. Йшлося і про особливості впровадження реформи системи освіти, формування опорних навчальних закладів, процес організації роботи закладів освіти з урахуванням змін в законодавстві. Обговорено також  алгоритм роботи шкіл в умовах карантину, а також стан їх готовності до початку нового навчального року.

         Звертаючись до присутніх на конференції освітян, голова районної ради Василь Козак зауважив, що надзвичайно радує той факт, що учні Сокирянщини є учасниками та переможцями різноманітних олімпіад, конкурсів,  творчих заходів, вікторин, інтелектуальних змагань та турнірів. «Для мене ці досягнення є предметом для особливої гордості» - зазначив Василь Васильович. «Дивлячись на наших обдарованих дітей – розумію, що ми маємо достойну заміну. Вважаю - єдине, що ми можемо для них зробити – всебічно сприяти їх розвитку, створити умови для належного отримання якісної освіти» - підсумував він.

Директорам шкіл голова районної ради вкотре наголосив на необхідності всебічного врахування інтересів педагогічних працівників, в процесі реформування сфери освіти. «Зрозуміло, що реформи потрібно  впроваджувати, однак, вони не повинні негативно позначатись на інтересах дітей і освітян» - зазначив він. «За будь яких умов -  початкова школа повинна бути в кожному селі. Учні, які будуть отримувати знання на базі опорних навчальних закладів -  мають довозитись безкоштовно». При цьому, Василь Васильович рекомендував директорам навчальних закладів, спільно з педагогічними колективами, визначити годину початку занять у школі. «Прошу врахувати інтереси всіх школярів, і тих, які проживають в селі, і тих, які будуть довозитись з сусідніх населених пунктів. Учні – це в першу чергу діти, вони повинні мати дитинство і гарні враження про школу, а не стикатись з різними нормами та обмеженнями» - наголосив голова районної ради.

Василь Васильович побажав освітянам успіхів у роботі та нових досягнень. Жителям Сокирянщини – здоров’я, впевненості у завтрашньому дні,  добробуту та процвітання.

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми