Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

04.08.2020 17:24

Родини загиблих в АТО/ООС військовослужбовців отримають державну адресну допомогу до пенсійної виплати |  Соціальний захист

3 серпня, на позачерговому засіданні Уряду, за ініціативи Президента України, прийнято рішення щодо встановлення доплат до пенсій родинам військовослужбовців, загиблих під час участі в АТО/ООС. Прийнятою постановою передбачено, що з 1 серпня 2020 року Пенсійний Фонд України має забезпечити перерахунок пенсії за матеріалами пенсійних справ.

Державну адресну допомогу до пенсійної виплати буде призначено членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

Допомога виплачуватиметься членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. У разі, якщо пенсія призначається на двох і більше членів сімей, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, що не досягає до 6100 гривень на кожного із зазначених членів сім’ї у межах максимального розміру пенсії.

Про це повідомляє сайт Міністерства соціальної політики України.

 

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми