Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

31.07.2020 13:05

Рятувальники закликають бути обережними та відповідальними  |  Заходи

Як зауважують працівники Сокирянського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області, в літню пору року, особливо в період жнив, пожежі здебільшого викликані стійкими високими температурними показниками, сухими нивами, порушенням умов експлуатації хлібозбиральних агрегатів, а також людською недбалістю та безвідповідальністю. Фахівці наголошують на необхідності дотримання правил пожежної безпеки, виконання яких допоможе попередити виникнення вогняної стихії.

Рятувальники звертаються до керівників сільгосппідприємств з проханням відповідально поставитись до питань організації пожежної безпеки та слідкувати за суворим контролем, щодо заборони спалювання стерні та пожнивних залишків. Фахівці наголошують, що збиральна техніка повинна бути оснащена первинними засобами пожежогасіння: комбайни і трактори — двома справними сертифікованими вогнегасниками, двома штиковими лопатами, двома мітлами-хлопавками; автомобілі — справним вуглекислотним або порошковим вогнегасником, однією штиковою лопатою. Також потрібно приділити увагу належному технічному стану зернозбиральної техніки, наявності попереджувальних написів, а у нічний час — ефективному освітленню всіх технологічних агрегатів.

Поряд з цим, працівники Сокирянського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області закликають громадян бути обережними та відповідальними перебуваючи на відпочинку в природних екосистемах. Не допускати розведення багаття у невстановлених та спеціально не облаштованих місцях. Після завершення відпочинку обов’язково гасити багаття та тліючі рештки.

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми