Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

30.07.2020 16:17

На базі районної лікарні відбулась міжнародна медична конференція |  Охорона здоров'я

Днями, на базі комунального неприбуткового підприємства «Сокирянська районна лікарня», відбулась важлива для розвитку сфери охорони здоров’я району подія – міжнародна конференція на тему: «Можливості сучасної діагностики: новітні технології апаратної та лабораторної діагностики для встановлення коректного та релевантного діагнозу, превентивна медицина – як запорука здоров’я».

Організатором заходу виступила медична компанія «МЕДІКАЛ СЕРВІС ГРУП», яка є партнером районної лікарні в напрямку впровадження сучасних, прогресивних та якісних методів комп’ютерної діагностики. Участь у роботі конференції взяв голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк.

Як зауважив директор КНП «Сокирянська районна лікарня» Олександр Андрійчук, в умовах реформування системи охорони здоров’я, успішно функціонувати зможе тільки той заклад, який буде орієнтуватись на розвиток. Заклад, який буде привабливий для інвесторів та цікавий для пацієнтів повинен бути відповідно матеріально та технічно оснащений, мати відповідні умов для перебування людей, пропонувати широкий спектр медичних послуг. «В районної лікарні є потужні перспективи і велика підтримка зі сторони районної влади» – зазначив Олександр Петрович.

Голова районної ради Василь Козак зазначив, що бути кращим закладом серед собі подібних – це не просто мати відповідне забезпечення, бути кращим – це прагнути до розвитку, до самовдосконалення. «Я зроблю все можливе для того, аби створити в районній лікарні відповідні умови, щоб заклад зайняв достойне місце у сфері охорони здоров’я. Але ви маєте зробити все, щоб у цей заклад йшли люди» - звернувся Василь Васильович до колективу районної лікарні. «Тільки прагнення до вдосконалення, освоєння новітніх методів та методик роботи, надання якісних медичних послуг громадянам - є запорукою процвітання нашої лікарні» - додав він.

Важливий акцент конференції був спрямований саме на розвиток КНП «Сокирянська районна лікарня». Доступно та на практичних прикладах основні напрямки та шляхи розвитку медичного закладу, пояснив британський консультант з питань сертифікації медичних установ – Ентоні Вуд. Він, зокрема, зазначив, що одним із найперспективніших шляхів розвитку лікарні є - отримання міжнародної акредитації. Заклад, який має сертифікат міжнародного зразка, може розраховувати на іноземних партнерів та інвесторів, а це додаткові капіталовкладення в саму лікарню, в апаратуру,  в нові види медичних послуг. Міжнародна сертифікація дає інвесторам впевненість у надійності партнера та гарантії на успішний розвиток спільної справи. Залучення іноземних партнерів - це  не тільки хороша нагода отримати цінний міжнародний досвід медичної практики, але й  можливість  пацієнтам закладу отримувати лікування у фахівців провідних клінік світу. Заклад, який може запропонувати такі послуги матиме великий попит, багато пацієнтів, а відповідно буде успішно розвиватись та професійно зростати – наголосив Ентоні Вуд.

Однак, як зауважила президент компанії «МЕДІКАЛ СЕРВІС ГРУП» Ірина Стасюк, для розвитку районної лікарні, як сучасного медичного закладу, який відповідатиме європейським стандартам, потрібна, в першу чергу, чітка та злагоджена робота колективу. Тільки за бажання медиків працювати та самовдосконалюватись -  буде процвітати і сам заклад.

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми