Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

30.07.2020 14:32

Про отримання електронних ключів фізичними особами-підприємцями та громадянами із обмеженими фізичними можливостями  |  Повідомлення податкової інспекції

  Без  електронного цифрового підпису (ЕЦП) вже давно неможливо вести діяльність тому, що він є аналогом власноручного підпису в цифровому світі. Це є закономірним, адже вести справи в електронному вигляді дуже зручно – стосується це і подання звітності, і обміну електронними документами з контрагентами, і роботи в різних електронних сервісах.

Отримати ЕЦП фізична особа може в одному з Акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), в найближчому відділенні ПАТ КБ «ПриватБанку», а також не виходячи з дому, через особистий кабінет «Приват 24».

Документи, необхідні для отримання послуг ЕЦП фізичною особою, фізичною особою – підприємцем та особою, яка провадить незалежну професійну діяльність:

1)       заповнена та підписана Реєстраційна картка (встановленого зразка, у двох примірниках;

2)       копія паспорта;

3)       копія реєстраційної картки платника податків.

Зауважимо, що після отримання нових сертифікатів, необхідно зареєструвати їх у контролюючому органі, відправивши Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису.

 

  • Автор:Начальник Сокирянського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області А. ГЛАДКА

Tеми