Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

28.07.2020 18:09

Кожен українець може навчатись цифровій грамотності безкоштовно, корисно та цікаво |  Освіта

Сокирянська центральна районна бібліотека долучилася до національного проєкту «Дія. Цифрова освіта». В рамках впровадження проєкту, на базі районної бібліотеки відкрився безкоштовний освітній хаб з цифрової грамотності.

Це проєкт, який має на меті підвищити  цифрову грамотність населення. Всі бажаючі можуть пройти безкоштовно навчання на національній онлайн-платформі з цифрової освіти та отримати сертифікати. Працівники районної бібліотеки допоможуть у реєстрації на онлайн-платформі та проконсультують під час навчання. Заняття будуть проходити як індивідуальні так і групові.

Пройшовши навчання громадяни зможуть сплачувати комунальні послуги онлайн, впевнено користуватись смартфоном, надсилати відео повідомлення, встановлювати безпечні паролі, фотографувати на смартфон, користуватись електронною поштою, дізнаватись погоду, налаштовувати комп’ютер, надсилати повідомлення близьким, знаходити інформацію онлайн та багато іншого.

Тепер кожен українець може навчатись цифровій грамотності безкоштовно, корисно та цікаво. Працівники Сокирянської районної бібліотеки допоможуть вам просто та безпечно користуватися благами сучасної цифрової України! Всі бажаючі мають можливість долучитись та пройти безкоштовне навчання на онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта», звернувшись за адресою  м.Сокиряни, вул.Центральна, 31 - Сокирянська центральна районна бібліотека. Графік роботи з  9.00 до 18.00.

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми