Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

27.07.2020 21:51

За зверненням народного депутата України Валерія Божика Уряд спрямував півтора мільйона гривень на ремонт покрівлі Грубнянського навчально-виховного комплексу  |  Соціально-економічний розвиток

Кабінетом Міністрів України 08 липня 2020 року було прийнято Розпорядження № 891-р «Про розподіл у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціальноекономічного розвитку окремих територій».

Вказаним Розпорядженням затверджено обсяг коштів, які отримає конкретний місцевий бюджет на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку. Зокрема, Сокирянський район отримає кошти на ремонт покрівлі Грубнянського навчально-виховного комплексу.

Слід заначити, що формування переліку і напрямків розподілу коштів соціально - економічного розвитку забезпечує Міністерство регіонального розвитку громад і територій на підставі пропозицій відповідних обласних державних адміністрації, а також народних депутатів України - за відповідним порядком.

За виділені кошти планується здійснити ремонт покрівлі навчального закладу із застосуванням сучасних енергозберігаючих утеплюючих систем. Ремонтні роботи розпочнуться після завершення підготовки відповідних документів та проведення тендерних процедур на визначення підприємства, яке буде здійснювати ремонті роботи.

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми