Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

28.06.2020 11:02

Вітання голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк з Днем Конституції України та Днем молоді |  Вітаємо!

Нині, ми святкуємо вже 24 річницю створення нашого Основного Закону – День Конституції України. Як і усі процеси, що відбуваються в країні, конституційний процес постійно потребує певних удосконалень, приведення його у відповідність до суспільних запитів. Може не все так гарно виглядає у реальному житті як на словах, але сьогодні усім нам треба навчитися поважати та виконувати чинну Конституцію, вірити у краще майбутнє, адже ми сильні нашою любов’ю до України!

Ми сильні нашим молодим поколінням, нашою молоддю. Цьогоріч ці два важливі свята - День Конституції та День молоді співпали. Мабуть не випадково, бо саме молодь покликана творити майбутнє: демократичне та європейське. Сьогодення Сокирянщини - сучасна та освічена молодь. Енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість якої, знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Тож, щиро бажаємо вам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Наснаги, гарної перспективи, світлої долі, великого людського щастя та здійснення всіх ваших мрій та планів!

Вірте та досягайте! Ви варті сильної і квітучої України!

Хай мир та взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності.

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми