Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

26.06.2020 15:17

Голова районної ради Василь Козак взяв участь у заходах з нагоди відзначення Дня Конституції України та Дня державної служби |  Професійне свято

 

У своєму вітальному слові голова районної ради Василь Козак зазначив, що незважаючи на зміни, які нині відбуваються в державі, за будь-яких обставин ми маємо чітко дотримуватись норм закону та поважати Конституцію. Адже Конституція України є своєрідним фундаментом забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, формування вільної, справедливої спільноти, та побудови потужної і заможної держави на демократичних і правових засадах.

Василь Васильович зазначив, що тією ланкою, яка поєднує людей і державу, є саме державні службовці. «Це люди, які незважаючи нінащо готові прийти на допомогу, підтримати і відстояти інтереси громадян» - зазначив Василь Козак. З нагоди професійного свята, Дня працівників державної служби, яке відзначалось напередодні, Василь Васильович побажав працівникам органів державної влади району міцного здоров’я, благополуччя та витримки.

Привітала колег з професійним святом голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк.

З нагоди професійного свята державних службовців району відзначено почесними грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації, Сокирянської районної ради та районної державної адміністрації.

 

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми