Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

24.06.2020 16:26

Стихійне лихо у західних областях – підстава складати ЗНО під час додаткової сесії, якщо участь в основній неможлива |  Освіта

Стихійне лихо внаслідок повені у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях є підставою для участі у додатковій сесії ЗНО, якщо його неможливо складати під час основної сесії. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

“Якщо учасники ЗНО-2020 не можуть безпечно дістатись до пункту тестування, вони можуть взяти участь у додатковій сесії ЗНО з 24 липня до 10 серпня 2020. Закликаємо думати в першу чергу про свою безпеку”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Для того, щоб перенести участь у ЗНО на додаткову сесію через стихійне лихо, необхідно звернутись до регіонального центру оцінювання якості освіти області, яка потерпає від повені. Контакти центрів можна знайти за посиланням.

Регіональні центри готові надати необхідну інформацію, а на їхніх сайтах буде розміщено зразок заяви про участь у додатковій сесії, яку мають подати учасники ЗНО.

Нагадаємо, що ЗНО відбудеться з 25 червня до 17 липня у безпечних умовах. 

Про це повідомляється на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

 

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми