Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

24.06.2020 16:25

Обережно! Грибний сезон |  Лісове господарство

Сокирянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області попереджає про небезпеку отруєння грибами.

 Щороку в Україні реєструється від кількох сотень до кількох  тисяч отруєнь людей грибами, тому ця проблема завжди залишається досить актуальною. Отруєння грибами спричиняє тяжкі розлади у здоров’ї та навіть смерть. Наразі, не існує надійних способів визначення їстівних грибів. Різні народні методи та твердження, що у відварі грибів, де є отруйні, чорніють вироби зі срібла, набуває бурого кольору цибулина чи зубок часнику, що отруйних грибів не їдять комахи і слимаки, що всі гриби можна вживати без перестороги – помилкові. Срібло темніє при взаємодії з амінокислотами, які є як у їстівних, так і у отруйних грибах, а колір цибулини змінюється під впливом ферменту тирозинази, які містяться в  усіх грибах.

 У природі існує величезна кількість як їстівних, так і не їстівних грибів. В Україні до 80 видів отруйних грибів, однак отруєння найчастіше спричинюють 20-25 їх видів. Щоб уникнути отруєння грибами Сокирянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області застерігає жителів району та рекомендує:

Не  збирати невідомі та сумнівні гриби;

Не купувати гриби на стихійних ринках та у невстановлених місцях торгівлі;

Не куштувати на смак сирі гриби;

Не  збирати та не вживати в їжу старі та перерослі гриби;

Всі зібрані та куплені гриби необхідно ретельно сортувати для вибракування сумнівних та підозрілих екземплярів;

Якщо  сортуючи гриби ви знайшли отруйні – варто викинути решту;

Ні в якому разі не варто дозволяти дітям збирати та вживати гриби;

Необхідно дотримуватись технології приготування страв з грибів, не забувати, що гриби потрібно не менше як двічі кип’ятити на протязі 10 хвилин, міняючи воду.

Гриби забороняється включати  в раціон харчування людей похилого віку, особливо  тих, які мають захворювання шлунково- кишкового тракту.

При підозрі на отруєння грибами (нудота, блювота, біль в животі, головний біль, посилення потовиділення, зниження артеріального тиску, судоми, а також різні галюцинації, безпричинний сміх та зміна поведінки) -  необхідно негайно  звертатись  за медичною допомогою до фахівця.

У разі виникнення симптомів отруєння грибами забороняється вживати будь - які ліки та їжу, а надто алкогольні напої, молоко, - це може прискорити всмоктування токсинів у кишечнику. Категорично забороняється займатись будь-якими іншими видами самолікування.

Тільки дотримуючись правил збору та вживання грибів можна зберегти своє  здоров’я та  здоров’я  рідних !

Будьте уважні!

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми