Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

23.06.2020 09:32

Зі святом вас, державні службовці Сокирянського району!  |  Вітаємо!

Голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк вітають всіх державних службовців Сокирянщинпи з професійним святом - Днем державної служби!

Державна служба перекладається українською як «публічна» або «суспільна». Тобто прозоре та відповідальне служіння народу керуючись Конституцією та Законами України. Це щоденна праця, яка потребує справжньої відданості та бажання допомагати людям. Власне, заради людини ми і покликані працювати.

Переконані, що в контексті реформування системи, державна служба набуде престижності та поверне довіру людей. А принципи об’єктивності, справедливості та неупередженості при підготовці політичних та прийнятті адміністративних рішень, незалежності професійної позиції державного службовця сприятиме побудові ефективної державної служби, здатної забезпечити результативну діяльність органів влади задля добробуту громадян країни та створення адміністративного простору європейського зразка.

Особливої відзнаки та поваги заслуговують ветерани державної служби, які тривалий час пропрацювали в різних органах державної влади, зробивши вагомий внесок у зміцнення ролі державного управління. Ви, шановні ветерани державної служби, заслуговуєте на самі теплі слова подяки за вашу самовіддану напружену працю, відданість улюбленій справі.

Шановні державні службовці! Державна служба є реальним провідником ідей державності, а ви є відповідальними за реалізацію функцій держави в районі, в центрі всіх змін яких є добробут кожного жителя Сокирянщини.

Щиро бажаємо вам витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Зичимо вам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від Вашої почесної праці.

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми