Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

22.06.2020 18:00

Голова районної ради Василь Козак взяв участь у засіданні колегії відділу освіти районної державної адміністрації  |  Освіта

 На порядку денному освітяни розглянули низку важливих питань, зокрема, щодо організації інклюзивної форми навчання, національно-патріотичного виховання дітей, створення умов для проведення фізкультурно-оздоровчої роботи.

         З поміж іншого, учасниками колегії було обговорено питання стану злочинності та правопорушень серед  учнівської молоді. За словами фахівців відділу освіти, закладами загальної середньої освіти району цьому аспекту приділяється підвищена увага. Робота, спрямована на запобігання вчинення правопорушень підлітками проводиться як з самими дітьми, так і з їх батьками. «Виховання свідомого та законослухняного підростаючого покоління залежить від кожного з нас» - зауважив голова районної ради Василь Козак. «Скільки ми всі – вчителі, батьки, громадськість вкладемо в дітей – такий рівень їх розвитку отримаємо. Високоосвічене, культурне, демократичне суспільство маємо створювати ми самі» - зазначив Василь Васильович. Поряд з цим, Василь Козак вкотре наголосив директорам шкіл на необхідності здійснення контролю за умовами проживання та виховання дітей в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах. «Класний керівник і директор школи мають знати як і чим живуть ці діти, їхні проблеми та потреби. В свою чергу ці діти мають бути впевнені, що директор школи і класний керівник – люди, які завжди їх почують і підтримають» - наголосив він.

    Особливу увагу голова районної ради Василь Козак звернув на питання недопустимості продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Василь Васильович наголосив, що власники магазинів та продавці повинні розуміти, що продаж дітям алкоголю і тютюнових виробів – злочин. Голова районної ради закликав директорів шкіл, спільно з органами місцевого самоврядування та, у разі необхідності із залученням профільних служб, провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед власників магазинів та закладів громадського харчування щодо заборони продажу алкогольних напоїв неповнолітнім, а також стосовно відповідальності, яка за це слідує. У разі порушення вимог чинного законодавства щодо зборони продажу цих товарів дітям, власники закладів торгівлі будуть притягуватись до відповідальності. «Це наші діти, ми мусимо дбати про їх здоров’я та благополуччя» - наголосив голова районної ради Василь Козак.

         На завершення засідання колегії Василь Васильович зауважив, що не зважаючи на введені певні послаблення карантинних обмежень, не варто повністю ігнорувати елементарні санітарно-епідеміологічні норми: часте миття рук, дотримання соціальної дистанції, використання масок в громадських місцях, застосування дезінфікуючих засобів. І найголовніше – у разі появи найменшої підозри на наявність інфекції, спричиненої Covid – 19, як то підвищена температура тіла, ускладнене дихання, біль в грудях – невідкладно звертатись по допомогу до медиків.

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми