Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

22.06.2020 10:33

Вшановано світлу пам’ять жертв війни в Україні |  Громадське життя

Сьогодні, 22 червня, голова районної ради Василь Козак, голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Янчак та керівник апарату районної державної адміністрації Алла Ладан за участю голови районної організації ветеранів Ніни Бурдинюк та заступника голови - керівника волонтерського центру районної ради ветеранів Зіновії Голяк поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам – односельцям та Братської могили. Світлу пам’ять  земляків, життя яких обірвала Друга світова війна, вшановано хвилиною мовчання.

79 літ минає з того дня, як до мирної України прийшла біда, яка горем і болем увірвалась у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Найжорстокіші випробування і страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке назавжди залишається в пам’яті. Кожна родина була втягнута у жорстокий вир війни, а територія України перетворилась на руїни і попелища.

Сьогодні ми згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборював перемогу та поліг смертю хоробрих на фронтах, в катівнях, таборах смерті. В цей день ми вшановуємо визволителів – фронтовиків, працівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав перемогу.

Схиляємо голову перед вами, дорогі ветерани, за подароване мирне життя, за підняту з руїн і відбудовану країну.

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми