Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

22.06.2020 09:43

Голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк: Вічний спокій і пам’ять полеглим! Пам’ятаємо! |  Пам'ятаємо

22 червня весь український народ відзначають ще одну сумну дату в історії нашої держави – День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це пам’ять про тих, хто полягли на фронтах Другої світової війни, загинули в концтаборах та, виконуючи обов’язок перед Батьківщиною, здобули перемогу в тилу. Мільйони людських життів і мільйони скалічених доль, згорьовані материнські очі й вдовина печаль, зруйновані села і міста, спустошена земля – ось, що залишили по собі нацисти в далекому сорок п’ятому. Нелюдські мотиви та жорстока свідомість тих, хто розпочав загарбницьке пекло засудив весь світ.

Наш народ буде вічно пам'ятати, яку ціну заплатила країна за свою незалежність, за Велику Перемогу над нацизмом. Не маємо права забути, що трагедія 1941 поклала початок переможному Травню 1945.

Віддаймо шану усім, хто під час воєнного лихоліття визволяв рідну землю від нацистських загарбників. Давайте разом, цього скорботного дня виразимо свою вдячність нашим героям, схилимо голови у хвилині мовчання перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Вічний спокій і пам’ять полеглим!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир та спокій!

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми