Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

21.06.2020 08:38

Вітання голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк з Днем медичного працівника |  Вітаємо!

Шановні працівники медичних установ Сокирянщини!

 

Проста і знайома істина: покликання медика – лікувати людей навіть тоді, коли йому загрожує небезпека. В цей непростий час світової пандемії зрозуміли, що окрім лікарів нам допомогти нікому. Сьогодні працівники медичної сфери - наші герої, вони в ядрі боротьби, з тим, з чим ще не стикалося людство.

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Від імені всіх жителів Сокирянщини дякуємо медикам КНП «Сокирянська районна лікарня», КНП «Сокирянський центр первинної медико – санітарної допомоги», КНП «Сокирянська стоматологія» та всіх підрозділів. Наша підтримка – це найменше, що ми можемо зробити, але це вже більша частина перемоги, нашої спільної перемоги над хворобами та небезпечним COVID - 19.

Шановні медики! Ваша праця неможлива без самопожертви, вірності свідомо обраній професії, високої компетентності, наполегливості у подоланні складнощів. Нині в системі охорони здоров'я складні часи реформи, та незважаючи на невизначеність ви залишаєтеся вірними клятві Гіппократа, допомагаєте людям боротися з недугами. Впевнені, властивий вам моральний та професійний потенціал і в майбутньому слугуватиме зміцненню здоров’я жителів Сокирянщини та регіону в цілому.

Бажаємо всім вам добра, щастя, міцного здоров’я і довгих років життя, згоди та добробуту в сім’ях. Нехай кожен Ваш день буде сповнений гордістю за свою роботу та шаною від вдячних пацієнтів.

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми