Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

19.06.2020 14:25

Робота медика – безцінна! |  Медицина

    Щорічно, у третю неділю червня, українська спільнота відзначає свято, яке вшановує людей найблагороднішої та найвідповідальнішої професії – медичних працівників. Це люди, яким ми завдячуємо своїм життям та здоров’ям.

        Сьогодні, 19 червня, з наступаючим професійним свято медиків району привітали директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Чорний,  голова районної ради Василь Козак та голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк.

         У своєму вітальному слові директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Чорний подякував медикам Сокирянщини за те, що незважаючи ні на що, часто ризикуючи своїм життям і здоров’ям, вони об’єднались і спільно стали на захист жителів району у боротьбі з новим, невідомим вірусом. Він подякував лікарям за працю та побажав здоров’я. Олег Васильович відмітив, що завдяки спільній роботі адміністрації медичних установ району, медичного персоналу, за активної підтримки районної влади медицина Сокирянщини буде процвітати. Посадовець також пообіцяв всіляко цьому сприяти.

З нагоди професійного свята Олег Чорний вручив почесні грамоти Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації та пам’ятні подарунки працівникам районних медичних установ. Почесною відзнакою – медаллю Чернівецької обласної державної адміністрації «Вдячна Буковина» нагороджено директора КНП «Сокирянська районна лікарня» - Олександра Андрійчука та завідуючу інфекційним відділенням районної лікарні - Інну Гуцул.

Голова районної ради Василь Козак зазначив, що саме завдяки спільним зусиллям вдалося зберегти районну лікарню – потужний лікувальний заклад європейського рівня, яка сьогодні працює на благо жителів району. Він висловив сподівання, що спільно вдасться зробити її ще кращою. Василь Васильович подякував медикам: керівникам медичних установ, лікарям, медсестрам, обслуговуючому персоналу – за те, що працюють як чітко злагоджений механізм, за те, що, часто жертвуючи власними інтересами та здоров’ям, допомагають людям, за те, що перед невидимою загрозою не розгубились і стали на захист життя і здоров’я громадян. Особливі слова подяки голова районної ради Василь Козак висловив працівникам інфекційного відділення районної лікарні.

Щирі вітання медикам району адресувала голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк. Ірина Валеріївна побажала їм радості, достатку, здоров’я, Божої ласки та допомоги.

З нагоди професійного свята працівників районних лікувальних закладів відзначено почесними грамотами та подяками районної ради та районної державної адміністрації.

Привітали своїх колег директор КНП «Сокирянська районна лікарня» - Олександр Андрійчук, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» - Анастасія Заремська та  директор КНП «Сокирянська стоматологія» - Людмила Макарова. Подякували за спільну злагоджену працю, підтримку та взаєморозуміння.

         Свої вітання медикам також адресували дітки району. Вони підготували надзвичайно глибоку і змістовну виставку художніх робіт. Вихованці студії танцю INSIGHT Dance Studio виконали для лікарів зворушливу танцювальну композицію.

Низький уклін вам, лікарі. Цінуємо вашу працю!

 

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми