Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

17.06.2020 23:26

Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня  |  Діяльність центральних органів виконавчої влади

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін до низки актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. 

За словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, за сім останніх днів на коронавірус в Україні захворіли 4853 людини, що є найбільшим показником за весь час пандемії в Україні. 

«Ослаблення карантинних заходів багато хто сприйняв як скасування карантину і маємо такий результат. Коронавірус нікуди не зник і загрози від нього і для нашої медичної системи, і для української економіки, на жаль, не стали меншими. Я розумію, що люди втомилися від карантину в будь-якій формі, проте наразі немає більш ефективного засобу протистояти поширенню вірусу. Очільник Уряду закликав українців дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції, вдаватися до заходів дезінфекції.

Зокрема, на засіданні Уряду було розглянуто запропонований Міністерством охорони здоров’я оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає можливість посилення карантину в певних окремих регіонах. Прем’єр – Міністр України наголосив, що карантинні заходи будуть посилюватись лише тоді, коли цього вимагатиме ситуація.

Як зауважив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, на території регіонів із значним поширенням COVID-19 буде запроваджуватись посилення протиепідемічних заходів. Регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається область,  в якій наявна одна з наступних ознак:

завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більше 50 відсотків;

середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;

коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 складає більше 11%;

Посилення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії ТЕБ та НС, яке приймається з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для посилення протиепідемічних заходів.

У регіонах, в яких здійснюється посилення протиепідемічних заходів, можуть встановлюватись особливості діяльності та обмеження щодо:

проведення спортивних заходів, культурних, релігійних та інших масових заходів;

діяльності закладів, що надають послуги з розміщення;

здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному та міжобласному сполученні;

перевезення пасажирів метрополітеном;

відвідування закладів дошкільної освіти;

роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів, закладів культури;

діяльності закладів харчування;

проведення масових заходів.

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми