Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

02.06.2020 16:56

Діти, із сімей соціально вразливих верств населення, повинні бути забезпечені всіма необхідними для належного розвитку умовами |  Соціальний захист

На цьому наголосив голова районної ради Василь Козак в ході наради, яка відбулась при голові районної державної адміністрації Ірині Антонюк, за участю сільських голів та директорів шкіл району. «Не припустимо, щоб в двадцять першому столітті діти не мали елементарних умов для належного проживання та розвитку, в першу чергу це стосується харчування» – зазначив Василь Васильович.

Як повідомила начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Інна Мельник, на даний час в сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, проживає 48 дітей. Стан їх забезпечення речами першої необхідності, продуктами харчування, умовами для належного навчання та розвитку перебуває на постійному контролі соціальних служб району. Окрім того, в прийомних сім’ях, сім’ях опікунів (піклувальників), дитячому будинку сімейного типу проживає 58 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  Вони забезпечені гарантованими державою пільгами та соціальними виплатами. Батьки створили необхідні для належного розвитку дітей умови.

Підсумовуючи результати наради голова районної ради Василь Козак зазначив, що благополуччя кожної дитини, а особливо дітей вразливих категорій населення, - обов’язок органів влади вцілому, та кожного з нас  – зокрема. Він наголосив, що основне завдання всіх дотичних служб та органів місцевого самоврядування - вчасно виявляти проблемні сім’ї та ефективно здійснювати їх соціальний супровід. Відтак, Василь Васильович акцентував увагу на необхідності поглиблення співпраці профільних служб та органів місцевого самоврядування в питанні забезпечення прав та законних інтересів дітей, особливо вразливих верств населення.

 

  • Автор:Виконавчий апарат районної ради

Tеми