Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

21.08.2019 12:04

До уваги платників податків! |  Повідомлення податкової інспекції

Сокирянське управління ГУ ДФС у Чернівецькій області звертає увагу платників податків, що відповідно до податкового законодавства податкове повідомлення - рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки надсилається платнику за місцем його реєстрації.

Інформація щодо місця реєстрації – це інформація внесена до інформаційних баз фіскальної служби на момент, коли громадяни звертались до фіскальних органів з метою отримання ідентифікаційних кодів. Протягом місяця після зміни місця реєстрації громадянин зобов’язаний повідомити про такі зміни контролюючий орган, де він поставлений на облік. Якщо платник не повідомляє ДФС про зміну реєстрації – податкове повідомлення - рішення надсилається на адресу, інформація про яку міститься в контролюючому органі, тобто стару адресу. Таким чином платник не ознайомлений із сумою проведених нарахувань податку. Внаслідок чого виникає податковий борг, штрафні санкції, арешт майна.

Зазначена ситуація має місце через те, що органи ДФС відповідно до податкового законодавства надсилають платникам податкові повідомлення - рішення за наявною в ДФС інформацією. Частіше за все інформація про місце реєстрації платника - це інформація на момент отримання громадянином ідентифікаційного коду.

У зв’язку з цим наголошуємо, що громадяни, у яких змінилися реєстраційні дані, зобов’язані надати в державну податкову інспекцію за місцем реєстрації заяву за формою №5 ДР про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків.

  • Автор:Начальник Сокирянського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області А. ГЛАДКА

Tеми