Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

07.08.2019 11:08

Отримання для дітей картки платника податків з реєстраційним номером |  Повідомлення податкової інспекції

Відповідно до п.70.5 ст.70 Податкового кодексу України та п.1 розд.VII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29 вересня 2017 року №822 (далі – Положення №822), фізична особа незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), яка не включена до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр), зобов’язана особисто або через представника подати до відповідного контролюючого органу облікову картку фізичної особи – платника податків за формою №1ДР (далі – Облікова картка №1ДР) (додаток 2 до Положення №822), яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство).

Відповідно до п.4 розд.VII Положення №822 облікові картки №1ДР малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Подати документи для проведення реєстрації у Державному реєстрі, отримати картку платника податків, отримати консультацію щодо переліку необхідних документів або заповнення Облікової картки №1ДР можна у Центрах обслуговування платників Сокирянської ДПІ та Новодністровської ДПІ Сокирянського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області.

Адреси Центрів обслуговування платників Сокирянського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області:

Сокирянської ДПІ  - 60200, Чернівецька обл.,  м. Сокиряни, вул. Перемоги,10.

Новодністровської ДПІ – 60236, Чернівецька область,Сокирянський р-н, м. Новодністровськ, м.р. Сонячний, Дитяча установа "Теремок",27"а"  

Графік роботи ЦОП :

Понеділок – четвер: з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

п'ятниця: з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.

Перерва на обід: з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

Субота, неділя - вихідний

  • Автор:Начальник Сокирянського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області А. ГЛАДК

Tеми