Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

12.06.2019 16:27

Коротко про головне |  Повідомлення Пенсійного фонду

1. Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області вкотре звертає увагу найманих працівників на те, що робота за мізерну зарплату передбачає отримання низьких соціальних виплат, а при досягненні пенсійного віку – призначення мінімальної пенсії. Відстоюйте своє право на гідну оплату праці, належний соціальний захист і пенсійне забезпечення після виходу на заслужений відпочинок, вимагаючи у роботодавця справедливої зарплатні відповідно до кваліфікації та обсягу виконаних робіт чи наданих послуг.

2. Шановні буковинці! Не погоджуйтеся на пропозиції виплати зарплати в «конверті» або нижче встановленого законодавством мінімального розміру, щоб не позбавляти себе належного соціального захисту і гідних пенсійних перспектив.

3. Шановні заробітчани та члени особистих селянських господарств області!  Для набуття статусу застрахованої особи радимо укладати договори добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, що в майбутньому забезпечить вам гідні пенсійні виплати.

4. Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області закликає фізичних осіб-підприємців своєчасно і в повному обсязі сплачувати єдиний внесок та розрахуватися з наявними боргами. Це забезпечить зарахування періодів роботи у повному обсязі до страхового стажу та за наявності достатньої його тривалості дасть змогу реалізувати право на призначення пенсійного забезпечення з настанням пенсійного віку.До уваги пенсіонерів!

Для уникнення пенсійних переплат та наступного повернення отриманих коштів просимо своєчасно повідомляти органи Пенсійного фонду про прийом на роботу (реєстрацію підприємницької діяльності), звільнення з роботи (припинення підприємницької діяльності), виїзд за кордон на постійне місце проживання та інші обставини, що можуть вплинути на пенсійне забезпечення.

  • Автор:Начальник відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян Л.О.Козак

Tеми