Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

13.05.2019 16:45

Сокирянське управління ГУ ДФС у Чернівецькій області інформує |  Повідомлення податкової інспекції

Сокирянським управлінням ГУ ДФС у Чернівецькій області

 за січень-квітень 2019 року  забезпечено понад  88 мільйонів гривень податків і зборів до Зведеного бюджету

Станом на 01 травня 2019 року надходження до Зведеного бюджету склали 88,4 млн. грн. податків та зборів, що на 6,4 млн. грн. більше минулорічних надходжень.

Податку на доходи з фізичних осіб платниками сплачено 48,1 млн. грн., що на  9,6  млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Податку на додану вартість до Державного бюджету зібрано 12,6 млн. грн., що на 5,2 менше.

Надходження земельного податку та орендної плати за землю склали 5,1 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг надходжень збільшився на 0,8 млн. грн.  

За січень-квітень 2019 року юридичними та фізичними особами - підприємцями сплачено 5,1 млн. грн. єдиного податку, що на 1,2 млн. грн. більше, ніж за січень-квітень 2018 року. До місцевих  бюджетів надійшло 0,7 млн. грн. єдиного податку з сільгосптоваровиробників.  


Понад  49  мільйонів  гривень  єдиного внеску  сплатили  страхувальники на Сокирянщині

та міста Новодністровськ

За перший квартал 2019 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становили  49,3 млн. гривень, в т.ч.  по Сокирянському району - 32,3 млн. грн., по   м. Новодністровськ – 17,1 млн. грн.,  що на 6,9 млн. грн. більше  фактичних надходжень за аналогічний період 2018 року.  

Серед основних джерел надходжень єдиного соціального внеску – нарахування і сплата ЄСВ роботодавцями із заробітних плат найманих працівників,  а також від фізичних осіб-підприємців, членів фермерських господарств і самозайнятих осіб.


Понад  48 млн. грн. ПДФО сплатили платники Сокирянщини та міста Новодністровськ

За січень-квітень 2019 року до Зведеного бюджету надійшло 48,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, з них по Сокирянському району 28,8 млн. грн., по м. Новодністровськ – 19,3 млн. грн. Це на 9,6 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів. Так, за січень-квітень поточного року місцеві скарбниці Сокирянщини  та Новодністровська отримали 36,1 млн. грн. цього податку, що на 7,2 млн. грн. більше, ніж торік. До державного бюджету надходження склали  12,0 млн. грн.Платники податків Сокирянщини та Новодністровська  на потреби української армії направили

  понад  3 млн. грн. військового збору

За січень-квітень 2019 року платники податків, які перебувають на обліку в Сокирянському управлінні ГУ ДФС у Чернівецькій області  сплатили 3,7 млн. грн. військового збору, в т. ч. по Сокирянському району-2,4 млн. грн., по м. Новодністровськ – 1,3 млн. грн.  В порівнянні з січнем-квітнем минулого року  надходження збільшилися на 0,4 млн. грн.

Нагадаємо, що військовий  збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до таких доходів належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна та інші доходи.

 


  • Автор:Начальник Сокирянського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області А. ГЛАДКА

Tеми