Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

17.04.2019 16:48

Коротко про головне |  Повідомлення Пенсійного фонду

1. Нагадуємо представникам малого і середнього бізнесу про необхідність сплати єдиного внеску не тільки за найманих працівників, а й за себе як за підприємця. Від повноти сплати обов’язкових платежів залежать зарахування страхового стажу та розмір майбутніх пенсійних виплат. Дбайте замолоду про свій матеріальний достаток у старості!

2. Однією з можливостей зарахування до страхового стажу періодів, в які особа не була застрахованою, є добровільна участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування. 

3. До уваги одержувачів пенсії за вислугу років! У разі працевлаштування на посаду, яка дає право на призначення пенсії за вислугу років, необхідно невідкладно повідомляти органи  Пенсійного фонду України, оскільки виплата пенсії за вислугу років припиняється на весь період роботи на такій посаді незалежно від віку особи.

4. Заздалегідь подбайте про підготовку документів для призначення пенсії! За декілька місяців до досягнення пенсійного віку варто звернутися до сервісного центру Пенсійного фонду   за місцем реєстрації для попередньої правової оцінки документів.

5. Нагадуємо про важливість своєчасно повідомляти Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області про звільнення з роботи або працевлаштування, а також про початок та припинення підприємницької діяльності.

  • Автор:Начальник відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян Л.О.Козак

Tеми