Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

22.11.2018 15:38

Про відповідь на звернення жительки с.Ломачинці Ободян М.І. |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

Відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації 30.08.2018 року розглянуто звернення жительки с.Ломачинці Ободян М.І. по питанню вчинення неправомірних дій громадянином Сапожніком В.М., який не допускає до сільського ставка жителів села в результаті чого відбувалися неодноразові конфлікти з виїздом на місце в присутності представників ініціативної групи села Ломачинці в присутності сільського голови та землевпорядника сільської ради.

         Слід відмітити, що водний об’єкт в урочищі «Біля ферми» орієнтовною площею 1,4 га знаходиться за межами населеного пункту в адміністративних межах Ломачинецької сільської ради. Станом на 30.08.2018 року даний ставок не використовується суб’єктами господарювання (фізичні та юридичні особи) для рибогосподарських потреб та у відповідності до розпорядження голови Чернівецької обласної державної адміністрації включений до Переліку земельних ділянок водного фонду, право оренди, яких може бути реалізоване на земельних торгах для рибогосподарських потреб та розміщено оголошення на сайті обласної державної адміністрації про відбір виконавця земле оціночних робіт.

                По суті порушеного питання у зверненні присутнім було роз’яснено норми ЗУ «Про аквакультуру» та наголошено, що питання, пов’язані з вільним доступом до водойм (для відпочинку, купання, плавання на човнах, любительського рибальства, водопою тварин), регламентуються Водним кодексом України (далі ВК України)  та іншими нормативно-правовими актами. Зокрема у ст. 47 ВК України зазначено, що «Загальне водокористування  здійснюється громадянами для задоволення їх потреб (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство, водопій тварин, забір води з водних об'єктів без застосування споруд або технічних  пристроїв та з криниць) безкоштовно, без закріплення водних об'єктів за окремими  особами та без надання відповідних дозволів».

 

 

Начальник відділу                                                             І.М.Варчук

  • Автор:Прес - служба Сокирянської райради

Tеми