Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

22.11.2018 09:49

Про право на отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету в електронній формі |  Повідомлення податкової інспекції

Для отримання довідки платник має право подати відповідну заяву :

- у паперовій формі – до державної податкової інспекції за основним місцем обліку такого платника або до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу. Якщо заяву подано до державної податкової інспекції, її передають до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу;

-  в електронній формі – на адресу уповноваженого органу через приватну частину «Електронного кабінету» з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги».

Довідка або відмова у її наданні готуються протягом 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання заяви органом, до якого її було подано.

Довідка надається безкоштовно за вибором платника у паперовій або електронній формі, про що такий платник зазначає у заяві.

Термін дії довідки становить 10 календарних днів з дати її формування.

  • Автор:Перший заступник начальника ОДПІ Гладка А.В.

Tеми