Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

15.11.2018 09:59

Про телефон довіри та скриньку електронної пошти довіри в органах прокуратури Чернівецької області  |  Повідомлення органів прокуратури


        З метою своєчасного  отримання  та оперативного реагування на факти корупції та інші ганебні вчинки в органах прокуратури України в Генеральній прокуратурі України, прокуратурах областей та міста Києва функціонують "телефони довіри" та скриньки "електронної пошти довіри".
        Інформацію на "телефони довіри" та скриньку "електронної пошти довіри", які функціонують  у прокуратурі Чернівецької област, отримує  працівник управління  внутрішньої безпеки  Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України, дислокований  безпосередньо в прокуратурі Чернівецької  області.
        У період тимчасової відсутності відповідального працівника забезпечена технічна можливість приймання вказаної інформації.
         Якщо ви бажаєте повідомити інформацію стосовно  корупційних правопорушень, вчинення працівниками органів прокуратури Чернівецької області  інших ганебних вчинків, Ви можете зателефонувати на "телефон довіри" (0372) 57-23-06, обо надіслати текстове повідомлення  на "електронну пошту довіри" korrupcia.chernivci@gp.gov.ua.
         Вказана інформація,  у тому числі й анонімна,  приймається  на "телефон довіри" -  у робочий час  щодня
 з 9.00 до  18.00 (крім вихідних), а на "електронну пошту довіри" - цілодобово.

 
  • Автор:Кельменецька місцева прокуратура

Tеми