Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

07.11.2018 17:50

Про результати роботи Сокирянської ОДПІ за січень-жовтень 2018 року  |  Повідомлення податкової інспекції

Сокирянською  ОДПІ за січень-жовтень 2018 року

забезпечено майже  212 мільйонів гривень податків і зборів до Зведеного бюджету

Станом на 01 листопада 2018 року надходження до Зведеного бюджету склали 211,8 млн. грн. податків та зборів, що перевищило минулорічні надходження  на  45,3 млн. грн.

Найбільшими за обсягами є податок з  доходів фізичних осіб, податок на додану вартість, плата за землю та єдиний податок з юридичних та фізичних осіб, а  також єдиний податок з сільськогосподарських  товаровиробників.

Податку на доходи з фізичних осіб платниками сплачено 104,1 млн. грн., що на  22,8  млн. грн. перевищило  минулорічні надходження.

Податку на додану вартість до Державного бюджету зібрано 40,9 млн. грн.

Надходження земельного податку та орендної плати за землю склали 14,4 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг надходжень збільшився на 0,7 млн. грн. 

За січень-жовтень поточного року юридичними та фізичними особами- підприємцями сплачено 9,3 млн. грн. єдиного податку, що на 1,2 млн. грн. більше, ніж за десять місяців 2017 року. Крім того, до місцевого бюджету надійшло 2,4 млн. грн. єдиного податку з сільгосптоваровиробників.   

На Сокирянщині страхувальники сплатили   понад  120 мільйонів  гривень

єдиного внеску

Протягом січня-жовтня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становлять 120,2 млн. гривень. 


Понад  104 млн. грн. ПДФО сплатили платники Сокирянщини

За січень – жовтень 2018 року до Зведеного бюджету надійшло 104,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 22,8 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів. Так, за січень-жовтень поточного року місцеві скарбниці Сокирянщини  отримали 78,1 млн. грн. цього податку, що на 17,2 млн. грн. більше, ніж торік. До державного бюджету надходження склали  26,0 млн. грн.


Платники податків Сокирянської  ОДПІ на потреби української армії

направили  понад  8 млн.грн. військового збору

За січень-жовтень 2018 року платники податків, які перебувають на обліку Сокирянської ОДПІ сплатили 8,5 млн.грн. військового збору. В порівнянні з січнем-жовтнем  минулого року  надходження збільшилися на 1,8 млн.грн.

Нагадаємо, військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти.

Ставка податку – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування (загальний місячний або річний оподатковуваний дохід).Військовий збір у повному обсязі перераховується до Державного бюджету.

  • Автор:Перший заступник начальника ОДПІ Гладка А.В.

Tеми