Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

23.07.2018 15:08

Термін подання декларації про доходи підприємцями у разі переходу із загальної на спрощену систему оподаткування  |  Повідомлення податкової інспекції

Згідно з п.п. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 ПКУ авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються платником податку самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу та сплачуються до бюджету до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня). Авансовий платіж за четвертий календарний квартал не розраховується та не сплачується.

Фізична особа – підприємець, яка протягом року перейшла із загальної на спрощену систему оподаткування:

подає квартальну податкову декларацію протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем кварталу, в якому здійснила перехід та сплачує авансовий платіж з податку на доходи фізичних осіб до 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня);

подає річну податкову декларацію про майновий стан і доходи протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, та здійснює остаточний розрахунок з податку на доходи фізичних осіб протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 104.09).

  • Автор:Перший заступник начальника ОДПІ Гладка А.В.

Tеми