Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

21.06.2018 14:55

Сплатіть задекларований податок на доходи фізичних осіб до 01 серпня |  Повідомлення податкової інспекції

Сокирянська ОДПІ  нагадує  громадянам,  які подали декларації про майновий стан та доходи за 2017 рік,  про  обов’язок фізичних осіб  самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій податковій декларації про майновий стан та доходи, – ця норма встановлена п.179.7 ст.179 Податкового кодексу України.

У разі несплати узгодженої суми грошового зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб за наслідками поданої річної декларації про майновий стан і доходи у строк до 1 серпня року, що настає за звітним, платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу:

      - при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10 %. погашеної суми податкового боргу;

     - при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20 % погашеної суми податкового боргу.

     Після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання нараховується пеня.

Tеми