Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

21.06.2018 14:46

Щодо надання послуг Центром обслуговування платників |  Повідомлення податкової інспекції


За словами Голови комісії з реорганізації Сокирянської ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області, першого заступника начальника Сокирянської ОДПІ – Альбіни Гладкої  за п'ять місяців цього року у Центрах обслуговування платників Сокирянської  ОДПІ податківцями надано 2923 різноманітних адміністративних послуг.

Зокрема, видано 1504 тисячі карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. 301  відомость з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, 197 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано понад 44 книги обліку розрахункових операцій, 183 платників єдиного податку, 40 довідок про відсутність заборгованості, зареєстровано 170 книг обліку доходів і витрат , зареєстровано 41 реєстратор розрахункових операцій, зареєстровано 225 книг обліку розрахункових операцій, внесено 28 відміток до паспорта громадянина України (у формі книжечки) про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, включено до Реєстру неприбуткових установ та організацій 9 суб’єктів господарювання; видано 93 довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), видано 4 довідки про сплату податкових зобов’язань  платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань, підтверджено статус податкового резидента України 34 громадянам та зареєстровано 50 книг обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність.                                                                                                                   Нагадаємо, що в Центрі обслуговування платників, що знаходиться за адресою Чернівецька область, м. Сокиряни,  вул. Перемоги 10 надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники у зручний для них час мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію та адміністративні послуги.

З переліком адмінпослуг та зразками форм документів (інформаційні картки, форми заяв), що надаються платникам податків можна ознайомитися на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» у  розділі «Центри обслуговування платників» за  посиланням:                                                          cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-jbslugovuvannya-platnikiv- poda/,  а також на інформаційних стендах Центру обслуговування платників.

Координацію та контроль за своєчасним та якісним обслуговуванням, оперативне реагування на проблемні питання та надання допомоги відвідувачам ЦОП здійснює консультант-модератор Московчук Антоніна Миколаївна . Телефон (03739) 2-22-12; факс (03739) 2-00-51.Відповідальний працівник за доступ до публічної інформації та прийом громадян: (03739) 2-22-12; електронна адреса: cv.dpi2409@sfs.gov.ua.                                                                               

Щодо режиму роботи: Центр обслуговування платників Сокирянської ОДПІ надає послуги щоденно в робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю - з 9:00 до 16:45, в суботу - з 9:00 до 13:00, неділя - вихідний. Обідня перерва-з 13:00 до 13:45.

Про неправомірні дії чи бездіяльність працівників фіскальної служби, факти корупції, неякісне обслуговування, некоректне ставлення, умисно створені працівниками відомства перешкоди у веденні господарської діяльності повідомляйте на інтерактивний сервіс «Пульс» телефон цілодобової лінії (0800)501-007 (напрямок "4"), детальніше на офіційному веб-порталі ДФС України сервіс «Пульс» за посиланням: ПО-а sls.mn .ua

 

  • Автор:Перший заступник начальника ОДПІ Гладка А.В.

Tеми