Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

19.06.2018 15:01

Новини для пенсіонерів |  Повідомлення Пенсійного фонду

До уваги бухгалтерів

Звертаємо увагу на необхідність достовірного відображення у звітності кількості створених нових робочих місць та виплати зарплати працевлаштованим на новостворені робочі місця не менше, ніж три мінімальні заробітні плати, що є підставою для отримання пільг зі сплати єдиного соціального внеску.

 

Сучасні пенсіонери віддають перевагу банківському обслуговуванню

В Чернівецькій області чисельність одержувачів виплат через банківські установи  станом на 1 червня 2018 року збільшилась  на 2,1 тис. осіб порівняно  з відповідним періодом минулого року. Через поточні рахунки в банківських установах виплачено 1294,8 млн. грн., що на 324,7 млн. грн. більше, ніж на 1 червня 2017р.

 

Веб-портал Пенсійного фонду найкращий спосіб контролю за своїми відрахуваннями із заробітної плати

Пенсійний фонд України реалізував унікальну можливість для доступу громадян, в тому числі і фізичних осіб-підприємців, до їх особистих персональних даних через Веб-портал. Це найкращий спосіб контролю за своїми відрахуваннями із заробітної плати, за розміром своїх соціальних внесків. На порталі особа, яка працює, може дізнатися свій робочий стаж і, за необхідності, тиснути на роботодавця, а пенсіонер – перевірити пенсійні нарахування.

Запрошуємо Вас стати користувачем Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України! (http://portal.pfu.gov.ua).

 

Пенсія – це не допомога від держави, а індивідуальний результат багаторічної праці кожного

На сьогоднішній день держава надає можливість непрацюючим громадянам подбати про свою майбутню пенсію, а саме шляхом добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування набути пенсійних прав на рівні з громадянами, для яких участь у соціальному страхуванні є обов’язковою. Період, за який сплачено єдиний соціальний внесок відповідно до укладеного договору про добровільну участь у розмірі, не меншому за мінімальний страховий внесок, зараховують до страхового стажу.

 

Робота Пенсійного фонду в області спрямована на забезпечення наповнення бюджету Фонду для своєчасної виплати пенсій

Фахівці Головного управління постійно здійснюють роботу з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, а з боржниками – з приводу погашення заборгованості перед бюджетом Пенсійного фонду. Налагоджена тісна співпраця з Головним управлінням Державної фіскальної служби України у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці, об’єднаними територіальними громадами та соціальними партнерами.

Як результат спільних заходів, за січень-травень 2018 року загальні доходи бюджету Пенсійного фонду становили 2193,2 млн. грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 733,9 млн. грн.

Власних доходів, адміністрування яких здійснюється Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, мобілізовано в сумі 9,3 млн. грн., що на 1,4 млн. грн. більше минулорічних надходжень.

 

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області запрацювала оновлена версія сайту

Шановні краяни! Знайти актуальну інформацію та новини пенсійної системи тепер можна на інформаційній сторінці веб-порталу Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за посиланням – www.pfu.gov.ua/cv/

 

Зростають видатки на фінансування пенсійних виплат

У зв’язку із зростанням розмірів пенсійного забезпечення, що відбулося в результаті реалізації пенсійної реформи, зростає потреба на фінансування пенсійних виплат. Середній розмір виплаченої пенсії на одного пенсіонера за травень 2018 року з врахуванням проведених перерахунків склав 2074,19 грн., що на 22,6% більше, ніж за травень 2017 року. Тому  на часі – зменшення адміністративних витрат, пов’язаних з виплатою пенсій шляхом запровадження більш ефективних та економічних форм їх доставки. Виплата пенсій через банківські установи є одним із них.

Впродовж  січня-травня цьогоріч через вкладні рахунки в банківських установах області  виплачено 1294,8 млн. грн., що на 324,7 млн. грн. більше, ніж на 1 червня 2017 р. В результаті  заощаджено 18,1 млн. грн., що на 6,8 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

 

  • Автор:Начальник відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян Л.О.Козак

Tеми