Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини

06.06.2018 10:26

Повідомлення податкової інспекції  |  Повідомлення податкової інспекції

На Сокирянщині страхувальники сплатили майже 78  мільйонів  гривень єдиного внеску


Протягом січня-травня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становлять 77,9 млн. гривень. Додаткові надходження склали  3,8 млн. гривень. Індикативний показник виконано на 105,1 відс.


Понад  72 млн. грн. ПДФО сплатили платники Сокирянщини


За січень–травень 2018 року до Зведеного бюджету надійшло 72,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 17,6 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів. Так, за січень-травень поточного року місцеві скарбниці Сокирянщини  отримали 54,5 млн. грн. цього податку, що на 13,2 млн. грн. більше, ніж торік. До державного бюджету надходження склали понад 18,2 млн. грн.


Платники податків Сокирянської  ОДПІ на потреби

 української армії направили  понад 5,8 млн.грн. військового збору


За січень-травень 2018 року платники податків, які перебувають на обліку Сокирянської ОДПІ сплатили 5 809,4 тис.грн. військового збору. В порівнянні з січнем-травнем  минулого року надходження збільшилися на 1 250,7 тис.грн.

Нагадаємо, військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти.

Ставка податку – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування (загальний місячний або річний оподатковуваний дохід).Військовий збір у повному обсязі перераховується до Державного бюджету.

  • Автор:Перший заступник начальника ОДПІ Гладка А.В.

Tеми